סעיד בדר משרד לראיית חשבון בקריית שמונה ממוקם במרכז המסחרי בכיכר צה"ל. המשרד של רואה החשבון סעיד בדר מעניק שירותי ייעוץ פיננסי לקוחות עצמאיים, שכירים, חברות וארגונים. ניהול פיננסי נכון של בית העסק שברשותכם הוא אחד האספקטים החשובים ביותר. ניהול כלכלי נכון מאפשר את רווחיות העסק ומבטיח את שגשוגו הכלכלי לאורך זמן.  סעיד בדר מתמחה במספר תחומים ביניהם ניהול חשבונות שוטפים של בית העסק, בקרה על ההוצאות וההכנסות, ניהול של פקדונות בבנק והשקעות על מנת שבית העסק יוכל להתנהל בצורה רווחית ויעילה מבחינה פיננסית. בנוסף, סעיד בדר מעניק שירותי חישובי שכר לבתי עסק, שירות גיוס אשראי וגיוס כספים ועבודה מול תאגידים בנקאיים וחוץ בנקאיים למען העסק שלך. אם יש לכם רעיון לפתיחת עסק חדש, בואו לקבל סיוע וליווי מקצועי לעסקים קטנים על ידי רואה החשבון סעיד בדר. רוב העסקים הקטנים הנפתחים מדי שנה נסגרים בשנה הראשונה לפתיחתם ללא ליווי מקצועי. אם אתם רוצים להיות בעלי עסק משגשג ומצליח, תוכלו לקבל את השירות המקצועי על ידי אנשי מקצוע שיסייעו לכם להביא את העסק שלכם לשגשוג פיננסי. המשרד של סעיד בדר בקריית שמונה מתמחה גם בייעוץ מס לשכירים, עצמאיים, חברות וארגונים שונים על מנת שתוכלו לנהל ביעילות ובצורה נכונה את נושא המיסוי מול רשויות המס ואף לקבל החזרי מס מהרשויות במידה ואתם זכאים לכך. רוב השכירים אינם מודעים לזכותם להחזרי מס, על ידי בדיקת זכאותכם למס תוכלו להגיש בקשה להחזר מס ולנצל את הזכויות המגיעות לכם. אם אתם מחפשים רואה חשבון בקריית שמונה מומחה לטיפול בדו"חות שנתיים, הצהרות הון ומילוי שאר החובות לרשויות המס, המשרד של סעיד בדר בקריית שמונה יוכל להעניק לכם שירות מקצועי ואמין ולסייע לכם בכל הטיפול בדו"חות השונים והגשתם בצורה מדויקת ובזמן למס הכנסה וביטוח לאומי. בנוסף, המשרד לראיית חשבון סעיר בדר מעניק שירותי מיקור חוץ אשר מאפשר לחברה להתמקד בתחום המכירות וקידום העסק, כאשר המשרד משתתף בקבלת החלטות עסקיות ומעניק תמיכה בניהול הכלכלי של העסק. בנוסף, המשרד מעניק שירותי ביקורת, ביקורת פנימית, ביקורת חיצונית וביקורת חקירתית.   


עוד כתבות על סעיד בדר

עסק מצליח הוא עסק שמנוהל נכון כלכלית

14.12.2018

עסק מצליח הוא עסק שמנוהל נכון כלכלית. גם אתם יכולים לנהל עסק משגשג בעזרת ליווי נכון של אנשי מקצוע בתחום הפיננסי. משרד רואי חשבון סעיד בדר יוכל להעניק לכם בדיוק את השירות שלו אתם זקוקים.

סעיד בדר - רואה חשבון בקריית שמונה

14.12.2018

רוצים לפתוח עסק חדש? תוכלו ליצור קשר עם סעיד בדר ולקבל יעוץ מקצועי בנושא.

סעיד בדר - משרד רואה חשבון בקריית שמונה

14.12.2018

משרד רואה חשבון סעיד בדר בקריית שמונה נמצא בכיכר צה"ל ומספק מגוון שירותים פיננסיים בתחום הנהלת חשבונות, ראיית חשבון, ייעוץ מס, ייעוץ פיננסי ושירותים נוספים. בין לקוחותיו של רואה חשבון סעיד בדר בקריית שמונה נמנים לקוחות עצמאיים, בתי עסק, חברות, תאגידים ועוד.

סעיד בדר - מנהל חשבונות בקריית שמונה

23.08.2018

זקוקים לרואה חשבון איכותי ואמין שילווה את העסק שלכם? משרד ראיית חשבון סעיד בדר מתמחה בשירותים פיננסיים לעסקים פרטיים, חברות וארגונים. סעיד בדר מלווה עסקים קטנים בתחילת הדרך, מספק ייעוץ פיננסי וייעוץ מס, שירותי הנהלת חשבונות, ראיית חשבון ועוד. צוות המשרד מקפיד על רמת סטנדרט גבוהה ואמינות.