זה העסק שלי

כל ציוד

מכירה ושיפוץ כלי עבודה

אתר דואר פייסבוק
אזור התעשיה, קריית שמונה

שעות פיעלות:

 

א׳-ה׳: 8:00 - 19:00

שישי: 8:00 - 13:00

 


 

תיקון ומכירה של כל הכלים המוטוריים


מכסחות דשא

חרמשים מוטוריים 

מדשנות

מסורים מוטוריים

מפוחים ועוד..

מחירים נוחים ושירות מהיר

כל ציוד בקריית שמונה מספק את ציוד גננות וחקלאות במגוון רחב של אביזרים וכלי עבודה שונים. בכל ציוד בקריית שמונה תוכלו למצוא כלי עבודה ידניים לגינה כגון מזמרות, מעשבים, מגרפות, מעדר, קלשונים ועוד וגם כלי עבודה מכניים כגון מכסחות דשא בדגמים חדשים, מפוחים, גנרטורים ועוד. בכל ציוד בקריית שמונה תוכלו למצוא היצע רחב של ציוד לטיפוח הגינה, החל מדישון לגינה, קומפוסט, עדניות, כפפות עבודה, גדר לגינה, חצץ ואדמה ועד לציוד חקלאי כגון מלכודות למזיקים, מלכודות לחולדות, מלכודות לזבובים, מלכודות יונים ועוד. כל ציוד מציע מגוון של חוטי תיל שונים, חוטי תיל ברזל, חוטי תיל עם דוקרנים ועוד. אם אתם מחפשים מכסחת דשא חדשה לטיפוח הגינה שלכם, בכל ציוד בקריית שמונה תוכלו לבחור מכסחת דשא מקצועית מבין מבחר של דגמים חדשים, מכסחות דשא חשמליות, מכסחות דשא ידניות,מכסחות דשא נטענות ועוד. צוות החנות כל ציוד מעניק ייעוץ מקצועי בתחום החקלאות, ייעוץ בטיפוח הגינה, ייעוץ בבחירת כלי עבודה מתאימים לעבודות חקלאות ופתרונות מצוינים לגנן ולחקלאי!


כל ציוד ממוקם באיזור התעשייה הדרומי בקריית שמונה ומספק מבחר ענק של ציוד גננות וחקלאות. כל ציוד בקריית שמונה היא חנות לציוד חקלאי בקריית שמונה המספקת אספקת ציוד גננות וחקלאות לכל תושבי איזור הגליל העליון וקריית שמונה ומעניקה שירות מקצועי ואמין. בכל ציוד בקריית שמונה תוכלו למצוא את כל אביזרי הציוד החקלאי והגננות לאנשים פרטיים או לאנשי מקצוע כגון גננים, חקלאים וכדומה. כל ציוד בקריית שמונה מציעים מגוון כלי עבודה כגון מסורים, חרמשים, מעדרים וכדומה ובנוסף מכירה ותיקון כלי עבודה מכניים-מוטוריים. בכל ציוד בקריית שמונה תוכלו למצוא את כל הציוד הנדרש לכם לטיפוח הגינה בביתכם. החל ממבחר של מכסחות דשא בדגמים שונים, מכסחת דשא חשמלית, מכסחת דשא ידנית, מכסחת דשא נטענת ועוד. צוות החנות בכל ציוד ישמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם את כל המידע המקצועי אודות מכסחות דשא מומלצות על מנת שתוכלו לבחור את מכסחת הדשא המתאימה ביותר עבור סוג הדשא שלכם והשטח שלו. בכל ציוד בקריית שמונה יש היצע של חומרי דישון לגינה, קומפוסט, שקי חצץ, אדמה לגינה ועוד. אם אתם מחפשים כלי גינון ידניים, בכל ציוד בקריית שמונה תוכלו למצוא מבחר של כלי גינון ידניים ביניהם מזמרות, מגרפות, מעשב, מטאטא, כלי קילטור, קלשונים ועוד שבעזרתם תוכלו לטפח את גינתכם ולשמור אותה בריאה. בכל ציוד תוכלו למצוא גם כלי עבודה מכניים לגינה במגוון דגמים משוכללים כגון מפוחים, גנרטורים ועוד. תוכלו לטפח את הגינה שלכם עם ציוד מקצועי שמאפשר עבודה נוחה ובטוחה בגינה. כל ציוד בקריית שמונה מספק את כל הציוד לחקלאי, החל ממלכודות, ציוד לחקלאות, במבוקים וכלי עבודה חקלאיים. בכל ציוד יש מגוון מלכודות, מלכודות לעכברים, מלכודות זבובים, מלכודות יונים, מלכודות לחולדות ועוד שיעזרו לכם החלקאים להתמודד עם מזיקים שונים בשטחים שלכם. בנוסף, תוכלו למצוא מבחר של חוטים כגון חוטי ברזל, חוטי תיל דוקרניים, חוטי ברזל רשתות, גדרות לתיחום ועוד. בתור חנות ציוד גננות וחקלאות בצפון, כל ציוד עובדת עם לקוחות רבים מאיזור הגליל העובדים בתחום החקלאות ונהנים משירות מקצועי וציוד ברמה גבוהה.

מידעפון - מדריך עסקים בצפון

 

מידעפון נוסד בשנת 1974 ונועד לשרת את תושבי קריית שמונה וישוב הגליל העליון כגון ראש פינה, חצור הגלילת ושאר הקיבוצים והמושבים באיזור הגליל העליון. מידעפון קריית שמונה הינו מדריך עסקים המרכז את כל העסקים בקריית שמונה והסביבה. באתר, תוכלו למצוא עסקים לפי שמם ולפי התחום בהם הם עוסקים, כמו כן, תוכלו למצוא עסקים בצפון לפי ישוב מסוים בגליל העליון. מידעפון מכיל את כל העסקים באיזור הגליל העליון, דואג לעדכן את פרטיהם ולהשאר מעודכן בכל רגע נתון. במידעפון תוכלו למצוא בנוסף לעסקים גם אנשים המתגוררים בקריית שמונה ובשאר ישובי הגליל העליון ובנוסף להעזר במודעות דרושים בצפון. לוח דירות להשכרה בגליל העליון למידעפון מדריך עסקים מודפס באיכות גימור מעולה ומשרת כל כל ישובי הגליל העליון. באתר מידעפון ניתן למצוא עסקים בגליל העליון. מידעפון נוהל למעלה מ-36 שנה ע"י יעקב נדב. יעקב נדב, מי מעצב העל האגדי של הצפון, הקים את המקומון מידע 8 בקריית שמונה ולאחר מכן הקים גם את מידעפון. מידעפון מקדם את הישובים בגליל העליון וביניהם: קריית שמונה, ראש פינה, חצור הגלילית, כפר בלום, חוליות, קיבוץ עמיר, שדה נחמיה, גונן, מטולה, שדה אליעזר, יסוד המעלה, קצרין, מעיין ברוך, רמת הגולן, מרום גולן, כפר יובל, משמר הירדן, מרגליות, קדרים, משגב עם, קיבוץ דן, רמות נפתלי, אילת השחר, מחניים, כפר הנשיא, אמנון, כרכום, שאר ישוב, כפר גלעדי, דפנה, קיבוץ הגושרים, גדות, ברעם, חולתה, יפתח, יראון, כפר סאלד, להבות הבשן, מלכיה, מנרה, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, צבעון, שמיר, שניר, כחל, אליפלט, בית הלל, דישון, כורזים ושאר הישובים בצפון. כמו כן, מציע מידעפון תוכניות פרסום אטרקטיביות באתר, צרו קשר עוד היום עם מידעפון וקבלו הצעת פרסום אטרקטיבית באתר העסקים של הצפון. מידעפון מדריך עסקים בצפון.