מגזין החדשות של הגליל והגולן

18.01.2018

בחירות 2015/איתן ברושי

תמיכה במועמדותי, וחיבור מחודש בין ההתיישבות העובדת למפלגת העבודה, יחזירו לנו קולות רבים שאבדו לנו במערכות הבחירות האחרונות

בחירות 2015/איתן ברושי avatarעל השבוע, 29.12.2014

למה אני?

איתן ברושי לעל השבוע

בימים אלו אני עורך מסע מרתוני בכל חלקי הארץ, כדי לשכנע אתכם לתמוך בי. לכל אורך שליחותי הציבורית הייתי נאמן לעקרונותיה של תנועת העבודה וההתיישבות העובדת, ולערכיה, ערכים של צדק חברתי, הגנה על הדמוקרטיה, חינוך לציונות, וקידום התהליך המדיני.

במשך שנים רבות התנועה הקיבוצית הייתה הגורם המרכזי בעיצוב פני ההתיישבות בארץ, וכך גם בזירה הפוליטית. בשנים האחרונות נעלמנו מהזירה הזו. בפעילותי כמזכ"ל התנועה הקיבוצית בשנתיים האחרונות, נוכחתי לדעת שיש צורך בנציגות פוליטית אותנטית בצמתי קבלת ההחלטות, על מנת לקדם את ההתיישבות העובדת ולהיות גורם משמעותי בחברה הישראלית.

עם זאת, חשוב לי להדגיש שאינני מתמודד רק כנציגה של התנועה הקיבוצית. בשנים האחרונות יצאה מפלגת העבודה ממצבי משבר שונים, ואנו עומדים היום בפתחה של תקופת התחדשות, צמיחה וגידול. תחת הנהגה משותפת נעשים צעדים גדולים וחשובים כדי להחזיר את תנועת העבודה למקומה הנכון.

אחת המטרות הניצבות בפניי ובפני המחנה הציוני, היא שינוי מדיניות החוץ והביטחון של הליכוד, שעלולה להמיט אסון על המפעל הציוני. עלינו מוטלת החובה להירתם למאבק על דמותה של החברה הישראלית ועל היותה של מדינת ישראל מדינה דמוקרטית, שוויונית וציונית.

השילוב בין יצחק הרצוג לציפי לבני, הוא השילוב הנכון בזמן הנכון. הוא מעניק לנו את האפשרות לחזור אל הנהגת המדינה אחרי שנים רבות בהן ממשלת הליכוד החריבה כמעט כל חלקה טובה בארצנו. תמיכה במועמדותי, וחיבור מחודש בין ההתיישבות העובדת למפלגת העבודה יחזירו לנו קולות רבים שאבדו במערכות הבחירות האחרונות.

מפלגת העבודה הקימה לקראת הכנסת ה-20 מחנה ציוני, דמוקרטי, גדול ומרשים. אני בטוח כי תקיימו את חובתכם, תלכו לקלפי, ותצביעו עבור המתמודדים הראויים בעיניכם.

איתן ברושי, מזכ"ל התנועה הקיבוצית

 

 

 

כתבות נוספות

מדורים נוספים