בשורות טובות: ייפתח מרכז ביקורופא לרפואה דחופה בקריית שמונה

בשורות טובות לתושבי הצפון – בקרוב יפתח מרכז ביקור רופא לרפואה דחופה בקריית שמונה. הנכם מוזמנים למסיבת עיתונאים בנושא פתיחת מרכז רפואי אזורי בקריית שמונה ביום ראשון הקרוב 27.05.2018 בשעה 16:00 באולם המליאה בעיריית קריית שמונה

מידעפוןמידעפון, 25.5.2018

logo-bikurofe

ידיעה משמחת לתושבי קרית שמונה והגליל העליון – בקרוב ייפתח מרכז ביקורופא לרפואה דחופה בקרית שמונה שיעניק מענה רפואי לכלל התושבים באיזור הגליל העליון, רמת הגולן והצפון כולו.

 

לאחר שנתיים וחצי של פעילות מצד עיריית קרית שמונה מול הממשלה, משרד האוצר וחברי כנסת,  למען הקמת מרכז רפואי בקרית שמונה שיעניק טיפול של רפואה דחופה לתושבי האיזור, עיריית קרית שמונה הכריזה שבקרוב ייפתח המרכז הרפואי החדש שיופעל על ידי חברת ביקורופא.

חברת ביקורופא המפעילה שירותי רפואה דחופה ברחבי הארץ, כיום מפעילה 28 מוקדים לרפואה דחופה ולאורך השנים הרבות של פעילות צברה מוניטין רב. בתגובה לזכייתה במכרז על הקמת המרכז בקרית שמונה סמנכ"ל חברת ביקורופא, רועי רותם, הגיב: "חברת ביקורופא גאה על שנבחרה להפעיל את המרכז הרפואי בקריית שמונה לשנים הבאות. ביקורופא תעניק את מיטב הטיפול הרפואי לתושבי העיר ולצפון כולו".

 

מדובר עיריית קרית שמונה נמסר לאתר מידעפון כי המרכז החדש יוקם בתוך פחות משלושה חודשים ויפעל בצמוד למד"א. כך תתאפשר פעילות משותפת של המרכז החדש עם מד"א למענה בתחום הרפואי הן בזמן שגרה והן בזמן חירום. בראש המרכז הרפואי שיוקם יעמוד ד"ר ישי שחור, רופא מומחה בבית החולים רמב"ם בחיפה ובעל וותק רב בתחום. בנוסף, המרכז הרפואי שיוקם יפעל בתיאום מול בית החולים "זיו" בצפת.

המרכז יעבוד במתכונת שונה משאר מוקדי הרפואה הדחופה האחרים בארץ, ויפעל גם כאשר קופות החולים בעיר פתוחות.  

עבור החיילים שגרים באיזור קרית שמונה והגליל העליון, המשמעות של הקמת ביקורופא בעיר היא גדולה ביותר. אם עד היום חייל שנזקק לראות רופא היה צריך לנסוע עד הסניף של ביקורופא בכרמיאל, כיום החיילים יזכו למענה רפואי מהיר ומקצועי ליד הבית.

בין השירותים השונים שינתנו במרכז החדש, יהיו גם צילומי רנטגן ושירותי מעבדה ובהמשך תיבחן האפשרות להוסיף גם מרפאה לרופאים מומחים.

 

צוות אתר מידעפון שמח על הבשורה הטובה ומאחל לכל תושבי העיר והצפון רק בריאות!

 

כתבות נוספות