בקרוב: שיווק נוסף של 155 מגרשי ״בנה ביתך״ בשכונת יובלים.

בנוסף: 80 מגרשים לקוטג'ים טוריים ו-250 דירות בשיטת ״מחיר למשתכן״. כמו כן החל התכנון המפורט של שכונת בימת תל חי ב'.

בקרוב: שיווק נוסף של 155 מגרשי ״בנה ביתך״ בשכונת יובלים. avatarעל השבוע, 16.7.2016

ראש העיר על רקע יובלים

 

 

 

בנוסף: 80 מגרשים לקוטג'ים טוריים ו-250 דירות בשיטת ״מחיר למשתכן״. כמו כן החל התכנון המפורט של שכונת בימת תל חי ב'.

 

בעקבות הצלחת שיווק המנה הראשונה בשכונת יובלים סוכם עם משרד הבינוי והשיכון ורשות מקרקעי ישראל על שיווק יתרת המגרשים ויחידות הדיור שנותרו בשכונת יובלים א': 155 מגרשי ״בנה ביתך״, 80 קוטג'ים טוריים ו-250 דירות בשיטת מחיר למשתכן.

 

"השבוע קיבלנו את רשימת הזוכים במגרשי ״בנה ביתך״ בשכונת יובלים וקיימנו כנס ראשון של התושבים הראשונים של השכונה רגע לפני הגרלת המגרשים שנערכה אתמול. נאחל בהצלחה לזוכים ושייבנו את ביתם בשעה טובה בקריית שמונה", נמסר מהעירייה.

.

צילום דובר העירייה
צילום דובר העירייה

.

 

ראש העיר ניסים מלכה ברך את הזוכים אך התמקד בדבריו דווקא באלו שלא זכו. "אני יודע שיש לא מעט מאוכזבים שלא עלו בגורל. אבל בהגרלה כמו בהגרלה יש זוכים ויש כאלו שלא", אמר ראש העיר והוסיף: "חשוב לנו להדגיש כי רשות מקרקעי ישראל היא הגוף שניהל את כל תהליך הרישום ואת כל תהליך המיון וההגרלה. לעירייה לא הייתה כל נגיעה בכך. אני שמח שבעתיים שבראש וועדת ההגרלה עמד שופט בית משפט שלום בדימוס שפיקח על כל התהליך".

 

ראש העיר: "למי שלא זכה אני מבקש לומר כי אנחנו נצא בחודשים הקרובים למנת שיווק נוספת בשכונת יובלים. במקביל אני עוסק בתכנון המפורט של שכונת בימת תל חי שבה צפויים להיבנות 350 יחידות דיור נוספות, מתוכן כ-170 יחידות של קוטג'ים צמודי קרקע וכ-180 דירות בבנייה סמי רוויה, כך שבמהלך התקופה הקרובה יהיו מספיק שטחים לכל המתעניינים".

.

 דורון שנפר דובר העירייה

כתבות נוספות