בית הספר מצודות קיבל את פרס החינוך המחוזי

מנימוקי וועדת הפרס: "בית הספר מפעיל מגוון תכניות המותאמות ליכולותיהם ולכישוריהם של התלמידים. צוות המורים לומד, מתפתח ומסייע לפיתוח המסוגלות של כל ילד וילדה"

בית הספר מצודות קיבל את פרס החינוך המחוזי avatarעל השבוע, 18.5.2016

ראש העיר והמנהלת בקבלת הפרס

 

 

טקס הענקת פרסי החינוך למערכות חינוך ובתי ספר בצפון נערך השבוע בנצרת עילית במעמד מנהלת מחוז הצפון במשרד החינוך דר׳ אורנה שמחון, יו"ר ועדת הפרס המחוזית חיים גבאי, ראש העיר ניסים מלכה, מנהלי בתי ספר ועוד.

 

בית הספר מצודות הגיע בהרכב מלא לטקס המכובד. מטעם בית הספר השתתפו בטקס מנהלת בית הספר שולה בן שטרית, צוות בית הספר ויו"ר וועד ההורים.

את פרס החינוך ל"מצודות" קיבלו מנהלת בית הספר שולה בן שטרית, ראש העיר ניסים מלכה ומ"מ מנהלת אגף החינוך סיגל כהן.

 

בית הספר מצודות קיבל את הפרס על היותו בית ספר מצטיין בהשקעה ובפיתוח כל השותפים בארגון ברמה האישית, החברתית והמקצועית ומקיים דיאלוג ערכי, פורה ומקדם. צוות בית הספר מחויב לתהליכי הוראה למידה והערכה עדכניים, לקידום יעדי בית הספר מתוך יצירת תחושת בית, מוגנות ודאגה לתלמידים.

 

מנימוקי וועדת הפרס: "בית הספר מפעיל מגוון תכניות המותאמות ליכולותיהם ולכישוריהם של התלמידים. צוות המורים לומד, מתפתח ומסייע לפיתוח המסוגלות של כל ילד וילדה. שיתוף פעולה ואיגום משאבים מאפשרים לבית הספר לתת מענה הולם לכל תלמיד, לתמוך ולחזק, לעודד ולהמריץ את תלמידיו להצלחה ולמצוינות. צוות המורים השכיל לבנות תכניות ייחודיות כגון: "תלמידים מלמדים תלמידים", "בית ספר שר ומנגן", פיתוח מנהיגות צעירה, שילוב עולים וילדי צד"ל ועוד. צוות בית הספר שוקד על הידוק הקשר עם ההורים ומייצב את מקומו כגורם מרכזי בחיי הקהילה. שיתוף הצוות בתהליכי התכנון, הפיתוח והלמידה תרמו במידה רבה הן להעצמת הצוות ולהתגייסותו המקצועית, הן להתפתחות בית הספר כארגון לומד והן לתלמידים, אשר ודאי ספגו את חוויית הלמידה ברוח התרבות הבית ספרית שקידם בית הספר".

 

ראש העיר: "מערכת החינוך שלנו היא מערכת חינוך איכותית המעניקה לילדינו את הטוב ביותר. אני גאה בבתי הספר בקריית שמונה ומברך את מנהלת בית הספר מצודות, את צוות בית הספר, ההורים, וועד ההורים ובעיקר את האוצר הכי יקר לנו – התלמידים שלנו. הזכייה של בית הספר מצודות היא עוד נקודה בדרך בה אנו צועדים, דרך של הצלחות והישגים במערכת החינוך המצוינת שלנו".

 

הממונה על החינוך וחבר מועצת העיר הרצל בן אשר: "כל הכבוד למנהלת בית הספר שולה בן שטרית ולצוות המורים על ההישג החשוב. ההורים ובראשם היו"ר איתאי אזרן שותפים ומגבים את המערכת בעבודתה החינוכית.

זוהי דוגמה ומופת לעבודה החינוכית הנעשית בכל מוסדות החינוך בעיר, ועל כך גאוותנו".

 

מ"מ מנהלת אגף החינוך סיגל כהן ברכה את מנהלת בית הספר, צוות המורים, התלמידים וההורים על התהליכים החינוכיים המשמעותיים המתרחשים בבית הספר.

 

בתמונה: ראש העיר ומנהלת בית הספר מקבלים את פרס החינוך.

 

.

דורון שנפר דובר העירייה 

 

כתבות נוספות