חושו, אחים, חושו

כדי להציל את הפועל גליל עליון כדורסל מקריסה כלכלית. בשנים האחרונות הכדורסל בגליל עובר תהליך של התחדשות והשתלבות בחיי היומיום של הקהילה. כיום, כבר אין מקום לשאלה עד כמה הכדורסל חשוב לגליל, שכן ניתן לראות זאת בפעילויות של מחלקת הנוער ושל הקבוצות הבוגרות, הגברים והנשים….

חושו, אחים, חושו avatarעל השבוע, 8.1.2016

תמונת אילוסטרציה

…….

בשנים האחרונות הכדורסל בגליל עובר תהליך של התחדשות והשתלבות בחיי היומיום של הקהילה. כיום, כבר אין מקום לשאלה עד כמה הכדורסל חשוב לגליל, שכן ניתן לראות זאת בפעילויות של מחלקת הנוער ושל הקבוצות הבוגרות, הגברים והנשים. קבוצות המועדון מהוות היום חלק חשוב ובלתי נפרד מהפעילות הספורטיבית בגליל העליון.

עם עליית קבוצת הבוגרים לליגה הלאומית, האמנו שנצליח ליצור מודל שיאפשר לה קיום כלכלי איתן, לאורך זמן. לצערנו, עוד לא הצלחנו בכך, ובשנתיים האחרונות אנחנו ניצבים שוב בפני שאלה קיומית.

המטרה המִידית היא גיוס של 300,000 שקל עבור הקבוצה, עד יוני 2016. אם לא נעמוד ביעד הזה, היא עלולה לרדת ליגה, ובהמשך אף לחדול מלהתקיים. מדובר בסכום לא מבוטל, אבל עם התגייסות קהילתית רחבה ואכפתית, כפי שהיה בשנת הפעילות הראשונה של מועדון האוהדים, "האריה השואג", הדבר אפשרי.

מה ניתן לעשות?

▪ ברמה האישית, ניתן לרכוש חברות במועדון האוהדים, "האריה השואג". אם 300 איש יעשו זאת, נגיע להכנסה מִידית של כ-120,000 שקל (עלות מנוי למבוגר היא 432 שקל, ו-180 שקל לסטודנטים, חיילים, בני נוער וילדים, וניתן לחלק את העלות ל-12 תשלומים, ללא ריבית. גם מי שלא מגיע למשחקים, יכול לרכוש מנוי, כאקט של תרומה או הזדהות עם פעילותנו החברתית, הקהילתית, והספורטיבית.

▪ גם חברי מועדון יכולים לעזור על ידי כך שיפיצו את המסר, ויציפו את הנושא בכל דרך אפשרית: בפייסבוק, בווטסאפ, או בכל אמצעי חברתי אחר. כל עזרה תתקבל בברכה. כל צעד קטן יוביל לצעדים גדולים ומשמעותיים יותר.

▪ בעלי עסקים באזור, מוזמנים גם הם לתרום באופן חד-פעמי, או כספונסרים. לחילופין, ניתן גם לרכוש מנויים שיחולקו לבני נוער ולמי שאינם יכולים להרשות לעצמם רכישת מנוי, אך ישמחו לתרום את גרונם ואהדתם במשחקי הבית של הקבוצה.

▪ צעד נוסף שניתן לעשות הוא פנייה להנהלת הקהילה של היישוב, כדי שגם היא תירתם למאמץ להצלת הקבוצה, באמצעות תרומה מתקציב התרבות, או מקרן התרומות של היישוב.
▪ אל תשאלו מה הקבוצה יכולה לעשות בשבילכם, תשאלו מה אתם יכולים לעשות למענה ולמען הקהילה. כי גם לנו, בגליל העליון, מגיע ליהנות מספורט איכותי, ולחנך על פי ערכי הספורט את בני דור ההמשך שלנו.

▪ למי פונים? לגלי כץ, 050-6716297 (תושבים), ולאלון קנדינוף, 076-5407394, 058-7877171 (בעלי עסקים ויישובים).

.

הנהלת הפועל גליל עליון, ומועדון האוהדים "האריה השואג"

 

כתבות נוספות