מכבסות בקריית שמונה


מכבסות בקריית שמונה ניתן למצוא במידעפון מדריך העסקים בצפון המאגד את כל המכבסות בקריית שמונה ויישובי הגליל העליון. בין אם אתם צריכים לכבס כמות גדולה של כביסה או קטנה ועדינה, תוכלו למצוא מכבסה בקריית שמונה שתעשה זאת ללא שום בעיה ותשאיר ריח נעים ומפנק /יגרום לכם לחזור כל פעם מחדש. מבין המכבסות בגליל העליון תוכלו למצוא את מכבסת ורד, מכבסה

מעולה עם שירות מדהים, המכבסה נמצאת בקיבוץ מעיין ברוך ומכבסת את כל סוגי הבדים, שמיכות פוף, שמיכות קיץ, בגדי תינוקות, ניתן גם לקפל ולגהץ את כל סוגי הכביסה. קיים שירות משלוחים לקריית שמונה וחזרה. כאמור הצפון מציע מגוון רחב של מכבסות איכותיות וביניהם מכבסת ורד הממוקמת בקיבוץ מעיין ברוך, המכבסה מכבסת את כל סוגי הבדים במהירות וביעילות תוך שימוש בסבונים נעימים המשאירים ניחוח על הבגדים שלכם לתקופה ממושכת.


למה צריך לכבס במכבסה אם יש לי מכונת כביסה בבית?


נכון, יש לך מכונת כביסה בבית, אבל כולנו יודעים שלכבס בבית זו אינה חוויה נעימה, ראשית מכונת הכביסה שלנו בבית קטנה ולרב אנו צריכים להפעיל כמה מכונות כביסה הצורכות כמות נכבדת של חשמל שבסופו של דבר עולה לנו ביוקר. בנוסף לעניין הכלכלי, קיים גם את עניין הזמן המבוזבז – כביסה אינה עסק מהיר, היא מצריכה מאתנו זמן יקר שיכול להיות מנוצל למטרות אחרות ומועילות יותר. כשחושבים על זמן המיון, הקיפול וגיהוץ הכביסה, תהליך כביסה רגילה שאנו עושים בעצמנו יכול לקחת לפעמים שעה ויותר, וזה רק למכונת כביסה אחת. וכן לא דיברנו על הייבוש שלה שבמקרה שיש לכם מייבש בבית אתה חוסך איזה חצי שעה אבל עדיין משלם המון כסף עבור הפעלת מייבש הכביסה. בגליל העליון יש מזג אוויר נהדר לתלות ולייבש את הכביסה באופן ידני אבל גם פה, הדבר צורך זמן יקר מאיתנו בעוד אנו יכולים לעשות בו דברים יותר חשובים.


אז מה המסקנה?


נכון, מבאס לשלם למישהו שיכבס לנו כי זה עולה לנו כסף אבל אם חושבים על זה, לתת למכבסה לכבס לנו את הכביסה זה הפתרון המושלם כי זה גם בסופו של דבר חוסך לנו זמן, המכבסות בצפון לא נמצאות רחוק במיוחד ובתוך כמה דקות אפשר להקפיץ אליהם את הכביסה או אפשר גם להיעזר בשליח של המכבסות בגליל העליון. השירות ניתן ללא תשלום וחוסר המון זמן וכסף.


אז בפעם הבאה שאתם צריכים לעשות כביסה בגליל העליון, פתחו את אתר מידעפון, או פשוט חפשו בגוגל ותימצאו את כל המכסות בגליל העליון באתר מידעפון! פשוט לא?


צור קשר עם המכבסות בקריית שמונה כאן

מידעפון - מדריך עסקים בצפון

 

מידעפון נוסד בשנת 1974 ונועד לשרת את תושבי קריית שמונה וישוב הגליל העליון כגון ראש פינה, חצור הגלילת ושאר הקיבוצים והמושבים באיזור הגליל העליון. מידעפון קריית שמונה הינו מדריך עסקים המרכז את כל העסקים בקריית שמונה והסביבה. באתר, תוכלו למצוא עסקים לפי שמם ולפי התחום בהם הם עוסקים, כמו כן, תוכלו למצוא עסקים בצפון לפי ישוב מסוים בגליל העליון. מידעפון מכיל את כל העסקים באיזור הגליל העליון, דואג לעדכן את פרטיהם ולהשאר מעודכן בכל רגע נתון. במידעפון תוכלו למצוא בנוסף לעסקים גם אנשים המתגוררים בקריית שמונה ובשאר ישובי הגליל העליון ובנוסף להעזר במודעות דרושים בצפון. לוח דירות להשכרה בגליל העליון למידעפון מדריך עסקים מודפס באיכות גימור מעולה ומשרת כל כל ישובי הגליל העליון. באתר מידעפון ניתן למצוא עסקים בגליל העליון. מידעפון נוהל למעלה מ-36 שנה ע"י יעקב נדב. יעקב נדב, מי מעצב העל האגדי של הצפון, הקים את המקומון מידע 8 בקריית שמונה ולאחר מכן הקים גם את מידעפון. מידעפון מקדם את הישובים בגליל העליון וביניהם: קריית שמונה, ראש פינה, חצור הגלילית, כפר בלום, חוליות, קיבוץ עמיר, שדה נחמיה, גונן, מטולה, שדה אליעזר, יסוד המעלה, קצרין, מעיין ברוך, רמת הגולן, מרום גולן, כפר יובל, משמר הירדן, מרגליות, קדרים, משגב עם, קיבוץ דן, רמות נפתלי, אילת השחר, מחניים, כפר הנשיא, אמנון, כרכום, שאר ישוב, כפר גלעדי, דפנה, קיבוץ הגושרים, גדות, ברעם, חולתה, יפתח, יראון, כפר סאלד, להבות הבשן, מלכיה, מנרה, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, צבעון, שמיר, שניר, כחל, אליפלט, בית הלל, דישון, כורזים ושאר הישובים בצפון. כמו כן, מציע מידעפון תוכניות פרסום אטרקטיביות באתר, צרו קשר עוד היום עם מידעפון וקבלו הצעת פרסום אטרקטיבית באתר העסקים של הצפון. מידעפון מדריך עסקים בצפון.