מוסך בקרית שמונה

באיזור קרית שמונה והגליל העליון תוכלו למצוא מגוון רחב של מוסכי רכב מקצועיים שיוכלו לסייע לכם בתיקון תקלות שונות ברכב על מנת שתהיה לכם נסיעה בטוחה. אם אתם נמצאים באיזור קרית שמונה ונתקעתם עם הרכב אל תהססו והתקשרו לאחד ממגוון המוסכים שמפורסמים באתר מידעפון מדריך העסקים של הצפון. באתר מידעפון איגדנו עבורכם את כל המוסכים באיזור קרית שמונה והגליל העליון על מנת שתוכלו למצוא בקלות מוסך מקצועי שיעניק לכם שירות מהיר, אמין ואיכותי. בין אם יש לכם תקלה במצבר ברכב, המזגן לא עובד, הרכב לא מתניע, יש תקלה בהילוכים ועוד תוכלו לפנות לאחד המוסכים בקרית שמונה ולקבל טיפול מתאים עבור הרכב שלכם. בקרית שמונה יש מגוון של מוסכים מורשים שישמחו לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם מגוון של טיפולים לרכב כגון הכנת הרכב לטסט שנתי, טיפול תקופתי לרכב, פחחות וצבע לרכב, תיקוני רכב לאחר תאונה, טיפולי חשמלאות ועוד. תוכלו לבחור את המוסך בהתאם ליבואן הרכב שלכם, להנות מטיפולים במסגרת האחריות של הרכב ועוד.

לדף הבא
123
לדף הקודם
נמצאו 29 עסקים
זה העסק שלי

מוסך אל-רום

תיקון טרקטורים וציוד חקלאי

מוסך אל רום, מוסך מורשה לתיקון טרקטורים בצפון וציוד חקלאי. תיקון טרקטורים סאמה בתקופת האחריות. הכנה והעברת מבחן רישוי. מכונאות, חשמל ומיזוג אוויר. מחלקת תיקון מגוון כלי רכב. קיבוץ אל רום רמת הגולן.

זה העסק שלי

מוטו טיימינג

מוסך אופנועים טרקטורונים

קיבוץ סער,

מוטו טיימינג מוסך מורשה לאופנועים בצפון בהנהלת שלום גרנר. מכירה ותיקון של אופנועים, טרקטורונים וקטנועים. מחלקת קלנועיות. שירותי חילוץ וגרירה בצפון. בדיקת דיאגנוסטיקה. מושב רגבה גליל מערבי.

זה העסק שלי

קאר סנטר

פחחות רכב חשמל ומיזוג אויר לרכב, ווי גרירה ומיגון

אזור תעשיה דרומי וצפוני, קריית שמונה

קאר סנטר מנהל מוסך צבע ופחחות רכב בקריית שמונה, באיזור התעשייה הצפוני ומוסך לחשמל ומיזוג אוויר בא. התעשייה הדרומי. קאר סנטר זמינים למקרי חירום ושירותי גרירה 24/7. מתמחים בשיקום רכבים לאחר תאונה, טיפולי צבע ופחחות לרכב ישן או פגום למראה חדש ובוהק.

זה העסק שלי

ביטון בגליל שירותי רכב

מכונאות, מיזוג, חשמל, דיאגנוסטיקה ואביזרים

אזור תעשיה צפוני, קריית שמונה

מוסך ביטון בגליל. מכונאות רכב, מיזוג אויר לרכב, חשמל רכב, דיאגנוסטיקה ממוחשבת, מחלקת 4x4: אביזרי רכב ותוספות מיוחדות. מבחר מקצועי של מערכות שמע לרכב, ריפודים, מצברים ואביזרי רכב, שטיפת רכב.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מוסך קיבוץ שדה נחמיה

סורק תקלות BOSCH

שדה נחמיה

מוסך שדה נחמיה מוסך בגליל העליון מומחה לרכבי פולקסווגן, אאודי, סיאט, סקודה אוקטביה. טיפולים ותיקונים לכל סוגי הרכב. הכנה והגשה לטסט שנתי, בדיקת רכב ממוחשבת. רישוי ציוד מכני הנדסי. סורק תקלות BOSCH. קיבוץ שדה נחמיה בגליל העליון.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מוסך דפנה - עופר שירותי רכב

מכונאות. חשמל. מיזוג אויר לרכב.

מוסך דפנה - עופר שירותי רכב. מוסך בגליל העליון המתמחה בטיפולים כלליים למגוון רכבים. טיפולי מכונאות רכב, חשמלאי רכב מקצועי. תיקון מיזוג אוויר לרכב. קיבוץ דפנה בגליל העליון.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מוצניק פחחות וצבע

מומחה לתיקוני פח וצבע לאחר תאונה

אזור המלאכה, קריית שמונה

מוצניק פחחות וצבע, מומחה לתיקוני פח וצבע לאחר תאונה.

מעבדת צבע.

ציוד מתיחה משוכלל.

גרירת הרכב למודך.

הסדר עם חברות הביטוח.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מרכז שירות נג'אר סמי ובניו

סוכנות רנו וניסאן

אזור תעשיה צפוני, קריית שמונה

מרכז שירות נג'אר סמי ובניו סוכנות רכב בקריית שמונה ומוסך מורשה רנו וניסאן בצפון. מוסך כללי לכל סוגי הרכב. מכונאות כללית, בדיקות דיאגנוזה ממוחשבות במכשור מתקדם ביותר.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מוסך מרכבה

שירותי רכב מתקדמים

מוסך מרכבה מוסך בגליל העליון המתמחה בשירותי רכב מתקדמים. טיפולים תקופתיים לרכב בצפון. מחלקת. מוסך מורשה ג'ון דיר לתיקון טרקטורים בצפון. בדיקת תקלות ממוחשבת.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מוסך שי - שי שירותי רכב

מוסמך משרד התחבורה למכונאות רכב כללי

אזור תעשיה דרומי, קריית שמונה

שי שירותי רכב, מוסך מוסמך משרד התחבורה למכונאות רכב כללי. בדיקה דיאגנוזטית ממוחשבת. הכנה לטסט והעברתו, הנחות לעבודות גדולות, שירות מקצועי ומהיר, מחירים נוחים לכל כיס.אפשרות גרירה למוסך. פתוח מ-7.30 עד 17.30. שירות חירום 24 שעות ביממה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
לדף הבא
123
לדף הקודם
נמצאו 29 עסקים

באתר מידעפון מדריך העסקים של הצפון איגדנו עבורכם את הרשימה של כל המוסכים בקרית שמונה ואיזור הגליל העליון על מנת שתוכלו למצוא בקלות ובמהירות את המוסך המתאים לכם ולהנות ממגוון של טיפולים ושירותים עבור הרכב שלכם. בין אם אתם מחפשים מוסך שמעניק שירותי תיקון לרכב לאחר תאונה, טיפול תיקון צבע לרכב, פחחות, חשמלאות רכב, תיקון תקלה ברכב ועוד תוכלו למצוא בקרית שמונה מגוון של מוסכים אמינים ומקצועיים שיעמדו לשירותכם. בין השירותים השונים שמציעים המוסכים הם הכנה לטסט השנתי של הרכב, טיפול תקופתי לרכב, טיפול לרכב במסגרת האחריות ועוד שירותים רבים. אם אתם מחפשים מוסך בקרית שמונה כי נתקע לכם הרכב, הרכב לא מתניע, המזגן ברכב לא עובד, נדלקה לכם נורה חשודה או אתם צריכים להחליף מנורה, תוכלו למצוא היצע רכב של מוסכים בקרית שמונה שמעניקים שירותים לכל תושבי הגליל העליון והצפון. בקרית שמונה תוכלו למצוא מוסכים רבים המתמחים בדגמי רכבים שונים, מוסכי יבואן הרכב ועוד. ישנם מוסכים שמעניקים גם שירותי גרירה במקרה ונתקעתם עם הרכב ואתם מחפשים גרר שיחלץ אתכם. בין הטיפולים השונים שמציעים המוסכים תוכלו לקבל טיפול להחלפת צמיגים לרכב, כיוון פרונט, דיאגנוסטיקה ואבחון, העברת טסטים, החלפה בחלקים מקוריים ועוד. בין המוסכים השונים בקרית שמונה תוכלו למצוא את מוסך אוטו סמייל הממוקם באיזור התעשייה הדרומי, מוסך שרוני מוטורס באיזור התעשיה הצפוני, מוסך שי - שי שירותי רכב מוסמך משרד התחבורה למכונאות רכב כללי וממוקם באיזור התעשיה הדרומי בקרית שמונה, מוסך חרמון- מורשה מאסדה ומפורד וממוקם באיזור התעשיה הדרומי בקרית שמונה ועוד רשימה ארוכה של מגוון מוסכים הנותנים שירות בקרית שמונה ובאיזור הגליל העליון כולו. באתר מידעפון איגדנו עבורכם את הרשימה המלאה של מוסכים באיזור קרית שמונה והגליל העליון על מנת שתחסכו זמן בחיפושים אחר מוסך בין האתרים השונים ותמצאו את כל המידע שאתם צריכים אודות מוסך בקרית שמונה אתר אחד ובממשק מהיר, קל ונוח. אתר מידעפון מדריך העסקים של הצפון מעניק חוויית חיפוש קלה ופשוטה למשתמש עם אפשרות להתקשר למוסך שאתם רוצים היישר מתוך דף החיפוש באתר מידעפון.