ראיון עם יאיר ביטון, הבעלים של ח.י הדברה והרחקת יונים

ישבנו לשיחה עם אחד מבעלי העסקים הבולטים בגליל העליון, יאיר ביטון, מדביר מוסמך והבעלים של ח.י הדברה והרחקת יונים, וגילינו איש מקצוע שאוהב את מה שהוא עושה בעל ידע וניסיון עשיר המעניק שירות אמין יעיל ומקצועי לתושבי הגליל העליון ושאר חלקי הארץ. אתם מוזמנים ליהנות מהריאיון שערכנו אתו ולהתרשם מעבודותיו.

יאיר ביטון הדברה והרחקת יונים בקריית שמונה

 

 


ספר לנו אך התחלתם לעסוק בתחום ההדברה והרחקת היונים 

 ההחלטה לעסוק בתחום הדברת מזיקים והרחקת יונים הגיעה מהצורך שקיים בציבור למענה בטיחותי יותר ועבודה מקצועית שבאמת תמגר את תופעת המזיקים אצל לקוחות לראשונה נחשפתי לתחום ההדברה עוד בהיותי בארצות הברית שם השיטות יותר מתקדמות ובטוחות ופה נפלה ההחלטה להביא את הקדמה בתחום ההדברה לארץ. 

 

 

מהם סוגי ההדברה שאתם מבצעים 

סוגי ההדברה שאנו מבצעים משולבת בכמה היבטים כמובן עם הסתכלות רחבה בנושא הבטיחות מעל לכל וכמובן מקצועיות שאתה נוכל למגר את תופעת המזיקים אצל לקוחות כגון :

 

מניעה 

הדברה ירוקה ללא רעלים 

ייעוץ ותחזוקה 

הדברה עם רעלים וכמובן לפי נהלים של המשרד לאיכות הסביבה 

האם ההדברה בגליל העליון דומה לשאר חלקי הארץ 

 

תחום ההדברה בכל חלקי הארץ דומה ברובו למעט מזיקים שנמצאים באזורים מסוימים בגליל העליון ובדרום הארץ לכך נדרשות פתרונות אחרים שיש להכניס בתוכם שיקולים של בטיחות מניעה וכמובן מקצועיות שכן אנו עובדים בפריסה ארצית ונחשפים למגוון רחב של מזיקים בתחום ההדברה ובעלי כנף.

 

 

 

 

האם חומרי ההדברה מסוכנים לאדם 

חומרי ההדברה מסוכנים לאדם ולכן חשוב להקפיד לעבוד לפי הנהלים של המשרד לאיכות הסביבה וכמובן לפעול בעת פעולת ההדברה לפי התווית שרשומה על חומר ההדברה וכמובן שהמדביר חייב להיות בעל רישיון ועם ידע רחב התחום.

 

 

הדברה 1

 

 

באילו אזורים חברתכם נותנת שירות 

ח.י הדברה והרחקת יונים נותנת שירות בפריסה ארצית ממטולה ועד אילת שכן אנו עובדים עם מוסדות כגון משרד התחבורה, משרד הפנים, מוסדות, רשתות ומפעלים וכמובן פרטיים.

 

 

אילו רישיונות צריך בשביל ביצוע עבודות מסוג זה בתחום ההדברה 

רישיון מדביר מוסמך מטעם המשרד לאיכות הסביבה 

רישיון ציד מטעם המשרד להגנת הטבע 

רישיון דוגם מים ומי נופש מטעם משרד הבריאות 

עבודה בגובה ועוד.....

חשוב מאוד שמזמינים מדביר לבדוק אם יש ברשותו רישיון בתוקף לאותה עבודה שעליו לבצע 

 

 

הדברה 2

 

 

אילו עבודות חברתכם מבצעת  

אנו מבצעים מגוון רחב של הדברות כגון :

נמלים 

תיקנים 

חולדות וכברים 

קרציות ופרעושים 

זבובים ,יתושים ,וצרעות 

הרחקת יונים בעזרת רשתות ודוקרנים 

דיגום מים בבתים וחיטוי מערכות מים לקבלת טופס 4

דיגום מי נופש .

 

 

הדברה 4

 

 

ספר לנו גרם לכם לבלוט מעל שאר חברות ההדברה שנותנות שירות בגליל העליון בפרט ובשאר חלקי הארץ 

חשוב מאוד בתחום ההדברה לעבוד לפי הנהלים והתקנות של המשרד לאיכות הסביבה שכוללים רישיונות היתרים ידע ומקצועיות בשביל לתת את הפתרון הטוב ביותר ללקוחות אם זה ברמת הבטיחות ומיגור תופעות המזיקים וכמובן להקנות ללקוח ידע בנושא מניעה שלא תחזור הבעיה שוב 

שחברתנו הגיעה לגליל העליון לקוחותינו נחשפו למגוון רחב יותר של פעולות הדברה עם דגש על בטיחות רמת מקצועיות ניהול יומן מעקב ייעוץ והכוונה וכמובן הצלחה בבעיות שהיו אצל הלקוחות לקוחותינו בעיקר מוסדות ומפעלים נדרשים מעת לעת לעבור ביקורות של גורמים חיצוניים ואנו מכינים אותם לכך אם זה במערך הדברה שכולל הדברה משולבת לפי התקנים יומני הדברה רישיונות והיתרים וכמובן ללא בעיות מזיקים שגורמים להם הפסדים כספיים בסחורות או בתדמית בחברתנו מצויים מגוון רחב של מדבירים בעלי רישיונות והיתרים ועוברים גם ימי עיון אחת לשנה להעשיר את הידע ולא להישאר מאחור בתחום ההדברה והיונים. 

 

 

הדברה 3

 

 

לסיכום 

אם יש לכם בעיות של מזיקים ויונים נשמח להגיע אלכם למתן ייעוץ והצעה ללא עלות אם זה לשירות חודשי או חד פעמי זכרו ידע זה כח ופה אנו בולטים בתחום ההדברה.

 

מידעפון - מדריך עסקים בצפון

 

מידעפון נוסד בשנת 1974 ונועד לשרת את תושבי קריית שמונה וישוב הגליל העליון כגון ראש פינה, חצור הגלילת ושאר הקיבוצים והמושבים באיזור הגליל העליון. מידעפון קריית שמונה הינו מדריך עסקים המרכז את כל העסקים בקריית שמונה והסביבה. באתר, תוכלו למצוא עסקים לפי שמם ולפי התחום בהם הם עוסקים, כמו כן, תוכלו למצוא עסקים בצפון לפי ישוב מסוים בגליל העליון. מידעפון מכיל את כל העסקים באיזור הגליל העליון, דואג לעדכן את פרטיהם ולהשאר מעודכן בכל רגע נתון. במידעפון תוכלו למצוא בנוסף לעסקים גם אנשים המתגוררים בקריית שמונה ובשאר ישובי הגליל העליון ובנוסף להעזר במודעות דרושים בצפון. לוח דירות להשכרה בגליל העליון למידעפון מדריך עסקים מודפס באיכות גימור מעולה ומשרת כל כל ישובי הגליל העליון. באתר מידעפון ניתן למצוא עסקים בגליל העליון. מידעפון נוהל למעלה מ-36 שנה ע"י יעקב נדב. יעקב נדב, מי מעצב העל האגדי של הצפון, הקים את המקומון מידע 8 בקריית שמונה ולאחר מכן הקים גם את מידעפון. מידעפון מקדם את הישובים בגליל העליון וביניהם: קריית שמונה, ראש פינה, חצור הגלילית, כפר בלום, חוליות, קיבוץ עמיר, שדה נחמיה, גונן, מטולה, שדה אליעזר, יסוד המעלה, קצרין, מעיין ברוך, רמת הגולן, מרום גולן, כפר יובל, משמר הירדן, מרגליות, קדרים, משגב עם, קיבוץ דן, רמות נפתלי, אילת השחר, מחניים, כפר הנשיא, אמנון, כרכום, שאר ישוב, כפר גלעדי, דפנה, קיבוץ הגושרים, גדות, ברעם, חולתה, יפתח, יראון, כפר סאלד, להבות הבשן, מלכיה, מנרה, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, צבעון, שמיר, שניר, כחל, אליפלט, בית הלל, דישון, כורזים ושאר הישובים בצפון. כמו כן, מציע מידעפון תוכניות פרסום אטרקטיביות באתר, צרו קשר עוד היום עם מידעפון וקבלו הצעת פרסום אטרקטיבית באתר העסקים של הצפון. מידעפון מדריך עסקים בצפון.