ויטרינות בצפון

לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 6 עסקים
זה העסק שלי

אלום גל - תריסי שמוליק זוהר

מורשה קליל

א.תעשיה דרומי, קריית שמונה

תריסי אלום גל (שמוליק), מורשה קליל, עבודות אלומיניום לבניין, תריסי ש. זוהר שמוליק. עבודות אלומיניום לבניין, מומחים בחלונות בלגיים, משווק מנועי קליל קונטרול. אולם תצוגה במקום. חדש ובלעדי: רשת יתושים מתקפלת פליסטה מתאימה לכל סוגי החלונות מבית אל פרופיל.

זה העסק שלי

תריסי סהר

כל עבודות האלומיניום והזגגות

רסקו 80, קריית שמונה

תריסי סהר. עבודות אלומיניום וזגגות כללית, פרופילים בשלל גוונים, מקלחונים, תריסים ועבודות זגגות, כולל חלונות ראווה. זגגות כללית, תיקוני תריסים ורשתות בבית הלקוח.

אצלנו תקבלו תמורה מלאה לכספכם.

אחריות ל-10 שנים.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

סטאר גלאס

זכוכית יוסף. מומחה לעבודות זכוכית. שיווק והתקנה.

כפר רג'ר,

זכוכית יוסף סטאר גלאס.

מומחה לעבודות זכוכית, מקלחונים, דלתות זכוכית, ויטרינות, מעקות זכוכית, מראות, מדפים, תיקונים ותחזוקה לכל סוגי הזכוכיות.

מכירת זכוכית בידודית וטריפלקס לפרטיים ולבעלי עסקים עד בית הלקוח.

עבודה מקצועית ויחס אדיב.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

תריס קל - מאיר ממן

כל עבודות האלומיניום והזכוכית

קריית שמונה

תריס קל-מאיר ממן. כל עבודות האלומיניום, תריסים, חלונות בלגים, רשתות, מקלחונים, ויטרינות וחלונות ראווה, שמשיות, חלונות מונובלוק, התקנת תריסים חשמליים, שיפוץ וחידוש תריסים חשמליים

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

אלום רמי

כל עבודות האלומיניום והתריסים

שפרינצק 34, קריית שמונה

אלום רמי - כל עבודות האלומיניום והתריסים.  חלון בלגי 1700, 7300, 4300, חלון דרייקיפ+פתיחה, חלונות 7000, תריסים חשמליים/מונובלוקים, ויטרינות, דלתות בלגיים/2000. דלתות רשת, תיקון תריס חשמלי ותריס גלילה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מאגמה פרוייקטים בזכוכית

מוצרי זכוכית | עיצוב הבית | בריכות שחיה

אזור תעשיה דרומי, קריית שמונה

מאגמה מובילה בצפון בעיצובי זכוכית לדירות, משרדים ומוסדות בכל רחבי הארץ | ייצור מעקות זכוכית, קירות זכוכית, מחיצות ודלתות | שירות אישי ומקצועי ועמידה בלוח זמנים.

לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 6 עסקים

ויטרינות בצפון
תחום הוויטרינות הוא תחום מפותח ומגוון מאוד ויש לא מעט חברות בכל רחב הארץ (וגם באיזור הצפון), אשר עוסקות בתחום זה. בבתים ובמשרדים בישראל ישנם סוגים רבים של ויטרינות, המשמשות לצרכים שונים, ואין כל ספק כי תחום הוויטרינות הוא אחד מהתחומים שמעצבים ואדריכלים יותר משקיעים בהם. במדריך מידעפון, ניתן למצוא חברות איכותיות במיוחד אשר עוסקות בתחום הויטרינות, וניתן בהחלט להיעזר במידפעון על מנת להגיע אליהן. עוד על ויטרינות בצפון בכתבה הבאה.

מי צריך ויטרינות בצפון?
כל מי שיש לו בית פרטי, דירה בבניין, עסק, חנות או משרד בצפון הארץ, צריך קרוב לוודאי גם ויטרינות. הוויטרינות הפופולאריות (ולרוב גם הזולות) ביותר הן ויטרינות מאלומיניום, אך ניתן גם להשקיע מעט יותר ולרכוש ויטרינות מזכוכית, מעץ ומחומרים נוספים. חשוב להבין כי ישנם סוגים רבים של ויטרינות, שהן חלונות גדולים ושקופים שניתן להביט דרכם החוצה או לתוך הבית. כל בית, עסק או משרד, צריכים להתאים את הוויטרינות למבנה הספציפי ולצרכים שלהם. לא רק ההיצע של הוויטרינות בישראל הוא גדול, אלא גם אנשי המקצוע העוסקים בתחום. נגרים, מעצבים, שיפוצניקים, אנשי תריסים, כל אלה ועוד הם אנשי מקצוע שיכולים גם לעסוק בתחום הוויטרינות ובעיקר בהכנה ובהרכבה שלהן. יש כמובן חשיבות רבה מאוד למראה של הוויטרינה. לכן, חשוב להשקיע זמן ומחשבה בתכנון הגודל, הצורה, הצבע, וכמובן גם המיקום המדוייק של כל ויטרינה בבית או בעסק. למידע נוסף אודות אנשי מקצוע העוסקים בתחום, ניתן להיכנס לאתר מידעפון.

ויטרינות בצפון - חברות מובילות
יש לא מעט חברות בצפון הארץ, אשר מוכרות, משווקות ואף מתקינות ויטרינות. במדריך מידעפון, המאגד בתוכו את העסקים המובילים באיזור הצפון, תוכלו למצוא מידע על חלק מהחברות הללו, בין היתר: אחים אטיאס תריסי השלושה-זגגות רכב ובניין, תריסים חלונות ויטרינות, תריסי שמוליק זוהר, אלום רמי - כל עבודות האלומיניום והתריסים, אלומיניום רג'ר - חסן, תריס קל - מאיר ממן ועוד. רוב החברות הללו מתמחות בתחומים נוספים מלבד ויטרינות, כגון חלונות, תריסים, דלתות ועוד. מומלץ מאוד לבצע סקר שוק מקדים על מנת להשוות מחירים, עלויות וסגנונות שונים של ויטרינות.