התקנת פרקטים בקריית שמונה

אתר מידעפון מכיל את כל הפרטים אודות התקנת פרקטים בקריית שמונה על ידי מתקיני פרקטים מקצועיים. עברתם את שלב בחירת הפרקט? מעולה! עתה הגעתם לשלב חשוב לא פחות והוא בחירת מתקין פרקטים בקריית שמונה. אתם רוצים שריצוף הפרקט בביתכם יהיה מדויק, ישר, סימטרי ובהתאם לאיזור המרוצף. בחירת מתקין פרקטים מקצועי בקריית שמונה תבטיח לכם התקנת פרקטים איכותית וברמה גבוהה. התקנת פרקטים כוללת גם גימור לפרקטים לפי הצורך. כאשר רצפים בפרקט עץ קלאסי בדרך כלל בוחרים בגימור שמן או לכה. גימור לפרקט עץ בקריית שמונה נעשה על ידי מתקיני פרקט שיודעים איזה גימור להתאים עבור איזה סוג פרקט וכיצד לבצע את הגימור כך שהתוצאה תהיה נוחה ונעימה להליכה, תעניק לפרקט הגנה ומראה אחיד וכמובן שתהיה ברמה גבוהה ותישמר לאורך זמן. בין אנשי המקצוע השונים, התקנת פרקטים בקריית שמונה נעשית גם על ידי טיב הפרקט והטפט בניהולו של אריק בן לולו. טיב הפרקט והטפט קריית שמונה מתמחים בהתקנת כל סוגי הפרקטים ברמה מדויקת, מקצועית ואיכותית כולל גימורים ופנלים.


לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 4 עסקים
זה העסק שלי

דקל שיפוצים ניסים דנינו

קבלן רשום ברשם הקבלנים

קריית שמונה

דקל שיפוצים - ניסים דנינו. קבלן רשום ברשם הקבלנים לשיפוץ והרחבת מבנים. בניה ותוספות, מחיצות גבס, תקרות אקוסטיות, שיפוצים כלליים, פרקטים ופוליש, עבודות עפר ופיתוח. קבלן/מפקח לפירוק ופינוי אסבסט, צמנט ופריך מטעם המשרד לאיכות הסביבה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

א.ש. שיפוצים

מחיצות גבס, שיפוצים, תקרות אקוסטיות

קריית שמונה

א. ש. שיפוצים מתמחים בכל עבודות הגבס,

עיצובי גבס מיוחדים, תקרות אקוסטיות,

שיפוצים כלליים, בניה קלה, בניית צימרים,

הרכבת פרקטים, פרגולות ודקים.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

כיסוי - וילונות בעיצוב אחר...

אולם תצוגה במקום

אזור תעשיה דרומי, קריית שמונה

כיסוי - וילונות בעיצוב אחר... סוכן מורשה צלון, עיצוב ותפירת וילונות, וילונות סטנדרטיים, כריות, מפות. אולם תצוגה במקום. כל סוגי ההצללה: וילונות ולרטיקלים, תריסי אלומיניום ועץ, גלילות בד, מיקדו, דלתות הרמוניקה ועוד. דלתות מתקפלות המשלבות זכוכית ועץ. חדש! מחלקת פרקטים וטפטים. אזור התעשיה ק.שמונה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

גלבר עמית - עבודות עץ ובמבוק

שאר ישוב

גלבר עמית עבודות עץ ובמבוק. דקים, פרגולות, גדרות, עבודות מיוחדות. מכירת גלילי במבוק מכל הסוגים לפרטיים ולבעלי מקצוע.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 4 עסקים

רוצים לדעת הכל על התקנת פרקטים בקריית שמונה? אתר מידעפון מדריך העסקים של הצפון אסף עבורכם את כל המידע על התקנת פרקטים בקריית שמונה ומתקיני פרקטים בקריית שמונה. כאשר מרצפים את חלל הבית או חדר בבית בפרקט, כדאי לבחור מתקין פרקטים מומלץ בקריית שמונה על מנת שתהנו מההשקעה שלכם בצורה הגבוהה ביותר. אחרי תהליך בחירת סוג הפרקט וקנייתו, זה פחות נחמד בלשון המעטה לקבל עבודה של מתקין פרקטים לא מקצועי. לכן, השקיעו עוד מעט מחשבה ובחרו מתקין פרקטים מומלץ בקריית שמונה. מתקיני פרקטים אמינים ובעלי המלצות מלקוחות, יספקו לכם התקנת פרקטים איכותית ומקצועית כמו שחלמתם. התקנת פרקטים כולל את התקנת לוחות הפרקט בצורה מדויקת, ישרה ומסודרת בחלל אותו בחרתם לרצף בנוסף לביצוע גימור לפרקט ופנלים. גימורים לפרקט משתנים בהתאם לסוג הפרקט אותו בחרתם לרכוש. אם בחרתם בפרקט עץ קלאסי כנראה שתצטרכו להעניק לו שכבת הגנה שהיא שכבת הגימור לפרקט. אנשי מקצוע המתמחים בהתקנת פרקטים בקריית שמונה יספקו לכם את כל עבודת ההתקנה במלואה כולל גימור איכותי ברמת דיוק גבוהה אם אתם מחפשים מתקין פרקטים מומלץ בקריית שמונה, טיב הפרקט והטפט בהנהלת אריק בן לולו מספקים שירותי התקנת פרקטים בקריית שמונה. טיב הפרקט והטפט בקריית שמונה מתמחים במכירה, שיווק והתקנת פרקטים, טפטים, דלתות אקורדיון ועוד ומעניקים מגוון של פתרונות הצללה. בתחום הפרקטים, טיב הפרקט והטפט מוכרים את כל סוגי הפרקטים כולל גימור פרקט ופנל. טיב הפרקט והטפט מעניקים שירות מצוין, אישי, אמין וכמובן מקצועי עבור כל לקוח. אם בחרתם בטיב הפרקט והטפט בקריית שמונה תזכו להתקנת פרקטים מקצועית ומדויקת שתשמש אתכם במשך שנים רבות. זקוקים לטיפולי תחזוקה לפרקט? טיב הפרקט והטפט מעניקים טיפולי תחזוקה פרקט בקריית שמונה, חידוש פרקט, חידוש דקים, תיקון פרקט ועוד. טיב הפרקט והטפט מתמחים בהתקנת פרקט למינציה בקריית שמונה, התקנת פרקט עץ בקריית שמונה והתקנת כל סוגי הפרקטים. אם אתם מחפשים שירות התקנת פרקט בקריית שמונה, אתר מידעפון מספק לכם את כל בתי העסק המעניקים שירותי התקנת פרקט בקריית שמונה ובגליל העליון.