הספקה טכנית

לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 7 עסקים
זה העסק שלי

אוחנה סנטר

בית מסחר למתכות בא"ת צפוני והספקה טכנית בא"ת דרומי

א.תעשייה, קריית שמונה

באזור תעשיה דרומיאוחנה סנטר מבחר כלי עבודה מקצועיים, ציוד ריתוך, ציוד בטיחות. הספקה טכנית פרופילים, ברזל מקצועי, פחים, איסכורית, רתכות, ברגים, צבעים, צנרת, גנרטורים, ארגזי כלים ועוד.

 באזור תעשיה צפונירוברט אוחנה

בית מסחר למתכות ומסגריה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

טכניקה עובדיה

חומרי בניין ואספקה טכנית

שד' תל חי 4, קריית שמונה

טכניקה עובדיה - חומרי בניין, צבעים וכלים סניטריים. כביש ראשי שד' תל-חי 4 קריית-שמונה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

רום צפון

פתרונות הרמה ושינוע

צומת כ"ח, קריית שמונה

רום צפון - פתרונות הרמה ושינוע. השכרה ומכירה: במות הרמה, גנראטורים, מלגזות, זרועות הרמה, רכבים חשמליים, פיגומים, מנופים, במות למופעים. צומת כח הגליל העליון.

זה העסק שלי

אילן - משתלה ומרכז גינון בשדה אליעזר

הכל לחקלאי ולגן

שדה אליעזר

אילן - משתלה ומרכז גינון בשדה אליעזר, בריכות נוי, תאורת גן, משתלה, אבני מדרך, חיפוי קרקע, מערכות השקיה, כלי עבודה, ציוד קמפינג, אביזרי נוי ומתנות, כדים, עציצים ועוד.... שעות פתיחה: א-ה 9.00-18.00 - יום שישי 9.00-15.00. בשבת סגור.

זה העסק שלי

שטילמן רמי - שלרם שיווק

שירות לציוד גינון ממונע

יסוד המעלה

שטילמן רמי - שלרם שיווק, תחנת שירות, מכירה והשכרה לציוד גינון ממונע. יסוד המעלה הגליל העליון.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

המגרש הגדול לבניה בע"מ

כלי עבודה וחומרי בניין

אזור התעשיה, קריית שמונה

המגרש הגדול לבניה בע"מ - יבוא קרמיקה, כלי עבודה וחומרי בניין. אולם תצוגה לריצוף, כלים סניטריים, ג'אקוזי, ברזל בניין, מלט, חול, צבעים, זפת, מחיצות גבס, ביוב ומכסים ועוד. אזור התעשיה מול דב מוטורס קריית-שמונה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מספק הגליל

מיסודו של טיאר ניסים ז"ל

רסקו 1, קריית שמונה

א.ג. מספק הגליל - טיאר, הספקה טכנית והכל לבניין. דודי שמש כרומגן. החלפת צילינדרים רב-בריח.

רסקו 1 קריית-שמונה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 7 עסקים

הספקה טכנית בצפון
יש לא מעט חברות בישראל (וגם באיזור הצפון) אשר עוסקות בתחום של הספקה טכנית. תחום זה הינו תחום מגוון ביותר, הכולל בתוכו שיווק, מכירה והתקנה של מוצרים, כלי עבודה ואלמנטים רבים בשלל תחומים. באתר מידעפון תוכלו למצוא מידע חשוב אודות החברות המובילות העוסקות בתחום זה בצפון הארץ. עוד על התחום של הספקה טכנית בצפון בכתבה הבאה.
 
מי צריך הספקה טכנית בצפון?
בכל רחבי הארץ, וגם באיזור הצפון, יש חברות רבות במגוון תחומים, הזקוקות לציוד טכני מגוון. ציוד טכני שכזה יכול לכלול, בין היתר - כלי עבודה מסוגים שונים, ציוד הרמה ושינוע, כלי חיתוך והשחזה, ברגים ואומים, ציוד טכני למפעלי תעשייה ובתי חרושת, כלי עבודה חשמליים, חומרי חשמל, ציוד טכני לתחום הבנייה ועוד. חשוב מאוד שכל עסק, בכל תחום שהוא, יאתר את החברה אשר תספק עבורו את הציוד הטכני הרלוונטי והאיכותי ביותר. הצרכים של חברת בניה הם שונים כמובן מהצרכים של חברת שיפוצים או חברת אינסטלציה. לכן, יש חשיבות רבה לאיתור יעיל ומדוייק של החברה אשר תספק לכם את הציוד הטכני. לשם איתור יעיל, ניתן להשתמש במנועי החיפוש באינטרנט, או באתר מידעפון המאגד בתוכו את העסקים המובילים באיזור הצפון. תחום ההספקה הטכנית הפך לחשוב במיוחד בשנים האחרונות ולכן יש חברות  רבות העוסקות בתחום זה באיזור הצפון.

הספקה טכנית בצפון - חברות מובילות
באמצעות מידפעון תוכלו למצוא לא מעט חברות העוסקות בתחום המבוקש של הספקה טכנית. בין החברות המובילות באיזור הצפון העוסקות בתחום של הספקה טכנית, ניתן למצוא במידעפון את החברות הבאות: רוברט אוחנה בית מסחר למתכות והספקה טכנית (גם מסגריה), א. ג. מספק הגליל, אחים אטיאס, המגרש הגדול לבניה, טכניקה עובדיה ועוד. בתחום כה תחרותי, כדאי במיוחד לבצע סקר שוק מקיף, להשוות מחירים, עלויות והצעות, ולבחור לבסוף את החברה המתאימה ביותר לצרכים של העסק שלכם. כך תוכלו לחסוך כסף רב ולקבל רק את מה שאתם צריכים בתחום של הספקה טכנית.