הסעות וטיולים

לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 7 עסקים
זה העסק שלי

מוניות הלל

נסיעה במונית שקטה ומרווחת

מוניות הלל הינה תחנת מונית חדשה בגליל העליון המספקת חווית נסיעה שקטנה ונעימה במונית ירוקה השומרת על איכות הסביבה. שירות מהיר ומקצועי. נסעידות לנתבג בכל שעה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

סופר בני הגליל

הסעות נוסעים ותיור לכל חלקי הארץ

אזור התעשיה, קריית שמונה

סופר בני הגליל חברת הסעות שומרת שבת. ממוקמת בכניסה לאזור התעשיה הדרומי של קריית שמונה. הסעות באוטובוסים ומיניבוסים הכוללים מיזוג אויר. וידאו וטלויזיהבפיקוח קצין בטיחות בכיר בתעבורה.

אזור התעשיה קריית-שמונה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

יוסי המסיע הצפוני

שירות מהיר, יעיל ומקצועי

14 מקומות, קריית שמונה

הסעות לכל מטרה עם יוסי המסיע הצפוני.

מיניבוס ל-14 נוסעים. הסעות לארועים, לרכבת עכו, הסעות לנתב"ג מהבית ובחזרה. שירות מהיר. באישור משרד התחבורה וקצין בטיחות.

יוסי המסיע הצפוני - איתכם לאורך כל הדרך...

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

שאשא מוטי הסעות וטיולים

24 שעות ביממה

קריית שמונה

מוטי שאשא-הסעות וטיולים עם רכבים חדישים 10-14 מקומות, ממוזגים עם קשר אלחוטי. הסעות למפעלים ולאירועים. אוטובוסים חדישים וממוזגים עם טלויזיה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מוריס הסעות

מוריס טולדנו, קריית שמונה

מוריס הסעות בהנהלת מוריס טולדנו בן הגליל העליון. הסעות וטיולים בכל הארץ.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

לגעת בהודו

טיולים מאורגנים בהודו ובנפאל

דוד שוב 14, ראש פינה
זה העסק שלי

מטיילי קריית שמונה

הסעות לארועים, מוסדות ומפעלים

אזור תעשיה צפוני, קריית שמונה

למטיילי קריית-שמונה באזור התעשיה הצפוני הסעות לכל הארץ - הסעות למוסדות, מפעלים ומרכזי חינוך, טיולים ברחבי הארץ. הסעות לארועים חברתיים ולחתונות. אוטובוסים, מיניבוסים וטנדרים מפוארים, ממוזגים וחדישים עם די.וי.די. וקשר אלחוטי. תחת פיקוח קצין בטיחות התעבורה. ת"ד 623, א.ת. צפוני ק.שמונה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 7 עסקים

הסעות וטיולים בצפון

באיזור הצפון יש אין ספור אטרקציות, מסלולי טיולים ומקומות בילוי, ולכן נושא ההסעות הוא חשוב במיוחד. לא לכולם יש רכב פרטי ולכן חלק מהאנשים זקוקים להסעות באיזור הצפון. אם אתם מגיעים לצפון לנופש או לטיול ואין לכם כלי רכב, אתם צריכים חברת הסעות שתנייד אתכם ממקום למקום. באמצעות חברת מידעפון - מדריך העסקים של הצפון, תוכלו להגיע לחברות ההסעות המובילות באיזור זה. גם אם אתם גרים בצפון וצריכם הסעות מאורגנות לטיולים, גני ילדים, בתי ספר ועוד, תוכלו להיעזר במידעפון על מנת להגיע לחברות ההסעות המובילות בערים מרכזיות כמו חיפה, כרמיאל, קרית שמונה, עכו, נהריה וטבריה, וכן ביישובים קטנים יותר בגליל העליון והתחתון, באיזור הכנרת וברמת הגולן. עוד על הסעות בצפון בכתבה הבאה.

מי צריך הסעות בצפון?

כל מי שצריך להגיע ממקום למקום, ממסלול טיול אחד לשני או מאטרקציה לאטרקציה באיזור הצפון, ואין לו רכב פרטי, יכול לשקול להיעזר בחברת הסעות איכותית. ניתן כמובן להתנייד גם באמצעות אוטובוסים או מוניות, אך כאשר יש צורך בהסעה של אנשים רבים (למשל בטיולים מאורגנים) יש צורך בשיתוף פעולה עם חברת הסעות מקצועית ואמינה. חברות ההסעות בצפון הן איכותיות במיוחד, אך צריך לדעת כיצד להגיע אליהן. מידעפון - מדריך העסקים של הצפון, מאגד בתוכו את מיטב בעלי העסקים ובעלי המקצוע בצפון, ובהם גם חברות ההסעות המובילות. אז אם אתם מעוניינים בטיול מאורגן לחרמון, בביקור במסעדה טובה באיזור או בארגון הסעות למסלול טיולים כיפי, אתם בהחלט צריכים חברת הסעות בצפון!

חברות ההסעות המובילות בצפון 

באמצעות מידעפון תוכלו להגיע אל חברות הסעות מובילות בצפון, ובהן מוטי שאשא הסעות וטיולים, יוסי הסעות, מוריס הסעות ועוד. מומלץ להשוות מחירים ולערוך סקר שוק מקיף על מנת לחסוך בעלויות. יש אין ספור מקומות נהדרים לבקר בהם בצפון, אך כאשר ההגעה אל המקומות הללו היא מסובכת, ההנאה נפגמת... לכן, יש חשיבות רבה לחברת ההסעות שתסיע אתכם בשהות שלכם באיזור הצפון.