הדברה

לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 10 עסקים
פרטים נוספים
פרטים נוספים
עסק מומלץ

א הדברות

הדברה מקצועית לפרטיים ועסקים

קריית שמונה

סובלים ממזיקים בדירה , בחצר או במשרד?

 התקשרו  ל -א. הדברות

אנו נותנים שירותי הדברה בטוחה ויעילה.

אנו משתמשים בחומרים בעלי רעילות נמוכה לאדם ולסביבה,  ללא ריח.

שירות אמין, מקצועי ובמחיר הוגן ע"י מדביר מוסמך (מס רשיון - 2869) המשרד להגנת הסביבה.
אתר אינטרנט ראה מודעה שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

שלמור - יעקב מוסרי

אינסטלציה, חיטוי מערכות מים, הדברת מזיקים, גילוי אש

שד' תל-חי 258/5, קריית שמונה

יעקב מוסרי-אינסטלטור, מדביר מוסמך, מטפל בחיטוי ושטיפת מערכות מים. גילוי אש, שיפוצים כלליים ותחזוקה כללית. מחיצות גבס, עבודות צבע, איטום גגות, התקנת מרזבים, תיקוני רשתות ותריסים, צנרת מים וביוב, פתיחת סתימות, דלתות, מנעולים, נגרות כללית והרכבת

ארונות. עבודה מקצועית ומחירים נוחים.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

מוטי הדברות

ד"נ גליל עליון, כפר גלעדי

הדברת מזיקים, מכרסמים והרחקת יונים, שרותי תברואה לפרטיים, לעסקים ולמוסדות.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

הגרעין

רשת חנויות מקצועית לגינון וחקלאות

מתחם מבנה, קריית שמונה

הגרעין חנות ציוד לחקלאות וגינון מתחם מבנה קריית שמונה. כל הציוד לחקלאות ולטיפוח גינה מהמותגים המובחרים. כלי עבודה ידניים וחשמליים לגינון, נעלי עבודה בלנסטון, רדבק, טבע נאות. חומרי הדברה וריסוס, דישון, ריהוט גן ותאורה, מכסחות דשא, כפפות, משקפי מגן ועוד.

זה העסק שלי

אמנון הדברת מזיקים

31 שנים נקיות ממזיקים

אזור תעשיה דרומי, קריית שמונה

אמנון הדברת מזיקים - הדברת כל סוגי המזיקים ומניעתם. ניקוי וחיטוי מערכות מים לבתים ולקבלת טופס 4. חדש! מחלקת עשה זאת בעצמך, לכידת נחשים ובעלי חיים, הדברת עשבי בר, הרחקת יונים ומניעתן, תכניות הדברה למפעלים ומוסדות, אחזקה שוטפת למוסדות ומפעלים.

זה העסק שלי

סופר

הדברת חולדות ועכברים

סופר - הדברת חולדות ועכברים, קיבוץ דפנה הגליל העליון.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

הדברה אקולוגית. נמרוד.

לבתים פרטיים, מסעדות, מפעלים ומוסדות.

הדברה אקולוגית - הדברת מזיקים, הרחקת יונים לצמיתות, לכידת נחשים, איוד למוצרי עץ, הדברת נמלים וג'וקים, שיווק מוצרי הדברה ללא רעלים. ניקוי, חיטוי וטיהור מערכות מים לקבלת טופס 4.

רשיון מדביר מוסמך 1563.

זה העסק שלי

גילסטרופ נילס

הדברת מזיקים תברואתיים ובתחום המזון

שדה נחמיה

נילס גילסטרום מדביר מזיקים תברואתיים ומזיקים בתחום המזון, קיבוץ שדה נחמיה.

מס רשיון 1768

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

הדברה בטוחה

לכל סוגי המזיקים

קריית שמונה

הדברה בטוחה - הדברת מזיקים הרחקת יונים ולכידת נחשים.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 10 עסקים

הדברת מזיקים בצפון

בכל רחבי הארץ יש אין ספור מזיקים אשר מגיעים אלינו בעיקר בחודשי הקיץ, אך לא רק... על מנת להילחם במזיקים הללו, יש צורך בחברות מקצועיות העוסקות בהדברת מזיקים. באיזור הצפון (הגליל העליון, רמת הגולן, איזור הכנת ועוד), בו יש לו מעט מקורות מים, יש מזיקים מסוגים שונים, החל מיתושים, זבובים וטרמיטים וגם מזיקים גדולים יותר כגון עכברים, חולדות ועוד. אם אתם גרים באיזור הצפון ומעוניינים להילחם במזיקים הללו במשך כל השנה (ובמיוחד בקיץ), אתם יכולים להיעזר בשירותים של מידעפון - מדריך העסקים של הצפון, על מנת להגיע לחברות המובילות העוסקות בהדברת מזיקים בצפון. עוד על נושא זה בכתבה הבאה.

מדוע יש צורך בהדברת מזיקים בצפון?

בתקופת הקיץ המזיקים, על סוגיהם השונים, מתקיפים אותנו במקומות רבים - בבית, בגינה ובמסלולי הטיולים בצפון. הם עוקצים ומטרידים אותנו, אך ניתן להילחם בהן. באיזור הצפון יש לא מעט חברות איכותיות העוסקות בתחום זה - בקרית שמונה, בטבריה, בעכו, בחיפה ובשאר היישובים בצפון. במידעפון - מדריך העסקים של הצפון, ניתן למצוא מגוון רחב של עסקים ובעלי מקצוע, ובהם גם מדבירי מזיקים איכותיים. בין החברות המובילות בצפון בתחום זה ניתן למנות את אמנון הדברת מזיקים, גילסטרופ נילס, הדברה אקולוגית-נמרוד ויעקב מוסרי-שלמור, חברות אלה יעזרו לכם להילחם בהצלחה במזיקים באיזור מגוריכם.

מומלץ לבצע סקר שוק!

כאשר בוחרים חברת הדברה בצפון חשוב מאוד לוודא כי יש לה מוניטין, ותק וניסיון בתחום, וכי מגוון ההתמחויות שלה הוא גדול ככל האפשר. יש חברות בצפון המתמחות בפרוקי הרגליים, אחרות מתמחות בתחום הטוקסיקולוגיה (תורת הרעלים) ויש גם חברות המתמחות בכמה תחומים. חשוב גם לוודא כי כל החומרים בהם משתמשת החברה שבחרתם לעבוד עימה מאושרים על ידי משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה, מכיוון שבתחום זה יש חשיבות רבה לעניין הבטיחות. כדאי כמובן גם לערוך סקר שוק בכל הנוגע למחירים, על מנת להגיע לחברה עם המחירים הנוחים ביותר. תוכלו לעשות זאת בקלות באמצעות מידעפון.