דודי שמש וחשמל

לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 7 עסקים
זה העסק שלי

דודי שמש דוש סולאר

מערכות שמש וחשמל

אזור תעשיה צפוני, קריית שמונה

דודי שמש דוש סולאר - שמעון אוחנה. מס' 1 במים חמים. מערכות שמש וחשמל.

תיקון, מכירה, התקנה ויעוץ.

אינסטלציה סניטרית.

עבודה מקצועית ובאחריות מלאה.

חפשו אותנו בפייסבוק

זה העסק שלי

דודי שמש יהודה

מכירה והתקנה

קריית שמונה

יהודה דודי שמש וחשמל. סוכן מורשה. מכירה, התקנה ותיקון. אחריות לכל סוגי דודי השמש. עבודה מקצועית באחריות מלאה.

21 שנות שירות מוסמך ואמין בגליל.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

דודי שמש וקנין דוד

מכירה, התקנה ושירות

קריית שמונה

דודי שמש וחשמל דוד וקנין, שירות, מכירה והתקנת דודי שמש מכל הסוגים. אחריות ל-5 שנים על כל דודי השמש והקולטים. בדיקה חינם!. שירות 24 שעות ביממה.

עבודות אינסטלציה ושיפוצים.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

דודי שמש נימרוד בע"מ

הרכבת דודי שמש וחשמל

60 שנות ייצור, קריית שמונה

נימרוד בע"מ מפעל לציפוי אמאיל בטכנולוגיה מתקדמת. קולטים אלומיניום, גב פי וי סי יצוק פוליאוריטן עם רדיד אלומיניום. המפעל היחיד בארץ המייצר את כל חלקי דודי השמש. מפעל דודי שמש נימרוד בפיקוח מכון התקנים הישראלי והאוסטרלי. 60 שנות יצור.

זה העסק שלי

וסרמן מיזוג אויר וקירור

תכנון ובניית מתקני קירור

קריית שמונה

וסרמן מיזוג וקירור. שירות ותיקון למקררים ביתיים ומסחריים, מזגנים. תכנון ובניית מתקני קירור, חדרי קירור והקפאה, תיקון דודי שמש וחשמל. עבודה אחראית ומקצועית.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

אחים חדד דודי שמש (שלמה)

דודי שמש מכל הסוגים

רסקו 78, קריית שמונה

דודי שמש שלמה חדד - אמקור, אסולר, ראנד. מכירה, התקנה ותיקון. אחריות לכל דודי השמש. דודי שמש אסולר: קולט מבודד, קולט 95% מאנרגיית השמש, ללא אבנית, דוד נירוסטה לא מחליד ועמיד בקיפאון. על רכישת דוד שמש מאיץ חום במתנה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

דודי שמש אחים טיאר - מספק הגליל

סוכנות כרומגן

מרכז רסקו 1, קריית שמונה

דודי שמש האחים טיאר מספק הגליל - סוכנות בלעדית למערכות "כרומגן" בקריית-שמונה. חנות המפעל. שירות מקצועי לכל סוגי דודי השמש - שירות בבית הלקוח כולל פירוק, הובלה והרכבה. 8 שנות אחריות. מיחמית-מאיץ חום. כל סוגי הצנרת, עבודות אינסטלציה וחשמל, ביצוע כל סוגי ההברגות במקום. אחים טיאר סוכנות כרומגן

מרכז רסקו 1 קריית-שמונה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 7 עסקים

דודי שמש וחשמל בצפון

בלא מעט דירות ובתים בישראל יש דודי שמש, וכך מנצלים בעלי הבתים את השמש הלוהטת שיש בישראל על מנת לחמם את המים שלהם ללא שימוש בחשמל. גם באיזור הצפון, לבתים רבים יש דודי שמש ולכן פועלות באיזור זה לא מעט חברות העוסקות בתחום. חלק מהחברות הללו גם עוסקות בענייני חשמל, וידוע כי חשמלאי, הוא אחד מבעלי המקצוע המבוקשים ביותר. אם יש לכם צורך בחברה העוסקת בדודי שמש או בחשמלאים בצפון, תוכלו להיעזר במידעפון - מדריך העסקים של הצפון, על מנת לאתר את הטובים שבהם. עוד על דודי שמש וחשמל בצפון בכתבה הבאה.

עסקים בתחום דודי השמש וחשמל בצפון

מידעפון - מדריך העסקים של הצפון, מאגד בתוכן את בעלי המקצוע המובילים באיזור זה וגם את העסקים המובילים בתחומים כמו גינון, אדריכלות, מוניות, מוסכים ועוד. בתחום דודי השמש והחשמל, תוכלו לאתר במידעפון עסקים איכותיים כמו דודי שמש אחים טיאר, דודי שמש דוש, דודי שמש האחים חדד - שלמה, דודי שמש דוד וקנין, יהודה דודי שמש ועוד. חשוב להגיע אל בעלי המקצוע הטובים ביותר מכיוון שהתקנה, תפעול ותיקון של דודי שמש, הינם עניין לא פשוט ומומלץ שאנשי מקצוע איכותיים יבצעו את העבודה. דוד שמש איכותי יכול לחסוך לכם לא מעט כסף, וחשוב לזכור זאת, בין אם אתם גרים בקרית שמונה, חיפה, עכו, טבריה או קצרין למשל (או בכל יישוב אחר בצפון).

כיצד בוחרים חשמלאי בצפון?

גם בתחום החשמל, כמו בתחום דודי השמש, יש חשיבות רבה לאיש המקצוע העוסק בתחום. באיזור הצפון יש חשמלאים מקצועיים רבים, אך צריך לדעת כיצד להגיע אליהם. כמו בתחום של דודי שמש בצפון, גם בתחום של חשמל בצפון, תוכלו להיעזר בשירותים של מידעפון. באיזור הצפון יש לא מעט צימרים, אכסניות, בתי הארחה ומלונות, אשר יש להם צורך בחשמלאים ובחברות המתקינות דודי שמש, ולכן התחרות בתחומים אלה היא גבוהה למדי. מומלץ להשוות מחירים, לקבל המצלות, וללכת על החברה שמתאימה לכם במיוחד. יש לציין כי חברות רבות בצפון עוסקות בשני התחומים הללו גם יחד.