* בריאות בהישג יד

 

החזון שלי – גליל בריא

(בריאות בהישג יד...)

שרה חיקי לאתר

 

שרה חיקי מקיבוץ מעיין-ברוך, מזמינה אתכם להכיר באמצעותה "דרך לחיים בריאים ושמחים". איך עושים את זה?

שרה היא יועצת בריאות טבעית, שמדריכה ומלווה את הפונים אליה. פגישת הייעוץ וההדרכה הראשונה היא בתשלום, ולאחר מכן המשך ליווי טלפוני ואימיילים.

מהי "בריאות טבעית"?

"בריאות טבעית" היא גישה שנשענת על אסכולה הקיימת כבר למעלה ממאתיים שנה. היא מבוססת על ניסיונם המקצועי של רופאים מאירופה וארה"ב, אשר הבינו שדרך הריפוי הקונוונציונלית מנציחה את החולי ולא נותנת לו מענה. התובנה אליה הגיע הידע הלא-קונוונציונלי היא שהריפוי הוא עצמי. רק הגוף יכול לרפא את עצמו!

הרעיון הוא מה להכניס לגוף, ומה לא!

שרה חיקי, היא בוגרת מגמת "בריאות טבעית" במכללת "אלימה", מכללה לרפואה משלימה ברוח היהדות, ותלמידה של הרב יובל אשרוב.

אתם מוזמנים לפנות אליי ותיענו בשמחה. שרה חיקי 052-3794070

 

בריאות בהישג יד חיקי

מידעפון - מדריך עסקים בצפון

 

מידעפון נוסד בשנת 1974 ונועד לשרת את תושבי קריית שמונה וישוב הגליל העליון כגון ראש פינה, חצור הגלילת ושאר הקיבוצים והמושבים באיזור הגליל העליון. מידעפון קריית שמונה הינו מדריך עסקים המרכז את כל העסקים בקריית שמונה והסביבה. באתר, תוכלו למצוא עסקים לפי שמם ולפי התחום בהם הם עוסקים, כמו כן, תוכלו למצוא עסקים בצפון לפי ישוב מסוים בגליל העליון. מידעפון מכיל את כל העסקים באיזור הגליל העליון, דואג לעדכן את פרטיהם ולהשאר מעודכן בכל רגע נתון. במידעפון תוכלו למצוא בנוסף לעסקים גם אנשים המתגוררים בקריית שמונה ובשאר ישובי הגליל העליון ובנוסף להעזר במודעות דרושים בצפון. לוח דירות להשכרה בגליל העליון למידעפון מדריך עסקים מודפס באיכות גימור מעולה ומשרת כל כל ישובי הגליל העליון. באתר מידעפון ניתן למצוא עסקים בגליל העליון. מידעפון נוהל למעלה מ-36 שנה ע"י יעקב נדב. יעקב נדב, מי מעצב העל האגדי של הצפון, הקים את המקומון מידע 8 בקריית שמונה ולאחר מכן הקים גם את מידעפון. מידעפון מקדם את הישובים בגליל העליון וביניהם: קריית שמונה, ראש פינה, חצור הגלילית, כפר בלום, חוליות, קיבוץ עמיר, שדה נחמיה, גונן, מטולה, שדה אליעזר, יסוד המעלה, קצרין, מעיין ברוך, רמת הגולן, מרום גולן, כפר יובל, משמר הירדן, מרגליות, קדרים, משגב עם, קיבוץ דן, רמות נפתלי, אילת השחר, מחניים, כפר הנשיא, אמנון, כרכום, שאר ישוב, כפר גלעדי, דפנה, קיבוץ הגושרים, גדות, ברעם, חולתה, יפתח, יראון, כפר סאלד, להבות הבשן, מלכיה, מנרה, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, צבעון, שמיר, שניר, כחל, אליפלט, בית הלל, דישון, כורזים ושאר הישובים בצפון. כמו כן, מציע מידעפון תוכניות פרסום אטרקטיביות באתר, צרו קשר עוד היום עם מידעפון וקבלו הצעת פרסום אטרקטיבית באתר העסקים של הצפון. מידעפון מדריך עסקים בצפון.