חנות אופטיקה חדשה ומטריפה בקריית שמונה

מבצעים בעין טובה

 

לאחר שנים רבות של פעילות נסגרה חנות האופטיקה אופטיד אופטיקה בקניון 8 סנטר ונפתחה במקומה חנות אופטיקה חדשה בקריית שמונה בשם "בעין טובה" עם בעלי בית מקצועיים ומבטיחים.


בעין טובה תספק לתושבי הגליל העליון ורמת הגולן את כל שירותי האופטיקה הנחוצים.

בדיקות ראייה על ידי אופטומטריסט מומחה להתאמת משקפי ראייה, עדשות מולטיפוקל מהדור החדש ועדשות מגע. בנוסף, בחנות ניתן לרכוש מסגרות למשקפי ראייה בקריית שמונה ממיטב החברות המובילות בעולם ומותגי משקפי שמש מודרניים.

 

אופטיקה-בקריית-שמונה

> בעין בטובה, קניון 8 סנטר, קומה 3 ליד אורנג׳.


לאור הפתיחה, ניתן להנות ממבצעים שווים במיוחד:


> מסגרות ראייה חדשות מקולקציית קיץ 2018 במחירים מצחיקים החל מ- 150 ש"ח.

> משקפי שמש 2018 זוג אחד ב-200 שני זוגות ב-300 ש״ח

> עד 70% הנחה על כל המותגים של משקפי השמש!

> עדשות מולטיפוקל מהדור החדש החל מ- 1199 ש"ח, בקניית מסגרת מעל 500 ש״ח.


אם אתם בדרך להוצאת טופס ירוק, עצרו באופטיקה בעין טובה המוסמכת לביצוע בדיקות ראייה למשרד התחבורה. הבדיקה עורכת מספר דקות ואתם תוכלו להמשיך ליעד הבא ברשימה!


בעין טובה ממוקמת בקומה השלישית בקניון 8 סנטר בקריית שמונה.


החנות פתוחה גם בימי שישי!


שעות פעילות:

א׳-ה׳: 9:00-19:00

שישי: 9:00-13:00


לצפייה בכרטיס העסק של בעין טובה כנסו >


מידעפון - מדריך עסקים בצפון

 

מידעפון נוסד בשנת 1974 ונועד לשרת את תושבי קריית שמונה וישוב הגליל העליון כגון ראש פינה, חצור הגלילת ושאר הקיבוצים והמושבים באיזור הגליל העליון. מידעפון קריית שמונה הינו מדריך עסקים המרכז את כל העסקים בקריית שמונה והסביבה. באתר, תוכלו למצוא עסקים לפי שמם ולפי התחום בהם הם עוסקים, כמו כן, תוכלו למצוא עסקים בצפון לפי ישוב מסוים בגליל העליון. מידעפון מכיל את כל העסקים באיזור הגליל העליון, דואג לעדכן את פרטיהם ולהשאר מעודכן בכל רגע נתון. במידעפון תוכלו למצוא בנוסף לעסקים גם אנשים המתגוררים בקריית שמונה ובשאר ישובי הגליל העליון ובנוסף להעזר במודעות דרושים בצפון. לוח דירות להשכרה בגליל העליון למידעפון מדריך עסקים מודפס באיכות גימור מעולה ומשרת כל כל ישובי הגליל העליון. באתר מידעפון ניתן למצוא עסקים בגליל העליון. מידעפון נוהל למעלה מ-36 שנה ע"י יעקב נדב. יעקב נדב, מי מעצב העל האגדי של הצפון, הקים את המקומון מידע 8 בקריית שמונה ולאחר מכן הקים גם את מידעפון. מידעפון מקדם את הישובים בגליל העליון וביניהם: קריית שמונה, ראש פינה, חצור הגלילית, כפר בלום, חוליות, קיבוץ עמיר, שדה נחמיה, גונן, מטולה, שדה אליעזר, יסוד המעלה, קצרין, מעיין ברוך, רמת הגולן, מרום גולן, כפר יובל, משמר הירדן, מרגליות, קדרים, משגב עם, קיבוץ דן, רמות נפתלי, אילת השחר, מחניים, כפר הנשיא, אמנון, כרכום, שאר ישוב, כפר גלעדי, דפנה, קיבוץ הגושרים, גדות, ברעם, חולתה, יפתח, יראון, כפר סאלד, להבות הבשן, מלכיה, מנרה, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, צבעון, שמיר, שניר, כחל, אליפלט, בית הלל, דישון, כורזים ושאר הישובים בצפון. כמו כן, מציע מידעפון תוכניות פרסום אטרקטיביות באתר, צרו קשר עוד היום עם מידעפון וקבלו הצעת פרסום אטרקטיבית באתר העסקים של הצפון. מידעפון מדריך עסקים בצפון.