אריחי קרמיקה בצפון

תוכלו למצוא מגוון רחב של אריחי קרמיקה בצפון בסגנונות ועיצובים שונים. בין אם אתם מחפשים אריחי קרמיקה לשימוש פנים הבית או לשימוש החוץ והגינה, באיזור הצפון תוכלו למצוא את כל סוגי אריחי הקרמיקה שאתם מחפשים.אם אתם בונים בית חדש, ומחפשים אריחי קרמיקה תוכלו למצוא מגוון רחב של אריחי קרמיקה לבתים חדשים כדי שתוכלו לעצב את הבית שלכם באריחים איכותיים ומעוצבים. תוכלו למצוא אריחים למטבח, אריחים לחיפוי קירות, אריחים לאמבטיה, אריחים לחיפוי מקלחות ועוד. גם אם אתם בתהליך שיפוץ של ביתיכם ואתם רוצים לחדש את מראה הבית, בואו להנות ממגוון של אריחי קרמיקה בעיצובים וסגנונות שונים לכל חלק בבית שלכם. באיזור הצפון והגליל העליון תוכלו למצוא מגוון של אריחים מעוצבים, אריחים מצוירים, אריחים ביבוא מאיטליה ועוד. אריחי קרמיקה מהווים פיתרון פשוט, אסתטי ונוח לחיפוי קירות ורצפות תוך הענקת נגיעה עיצובית לבית דרך אריחים מסוגים שונים. לקרמיקה יתרונות רבים וביניהם העובדה שהיא לא סופגת נוזלים ולכן מעולה לחיפוי חדרי שירותים, מקלחות, אמבטיות ומטבחים מפני שהיא נשמרת לאורך זמן. אתר מידעפון איגד עבורכם את החנויות באיזור הצפון שמציעות מגוון רחב של אריחי קרמיקה על מנת שתוכלו להנות מעיצוב ביתיכם בלי בעיות.

לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 6 עסקים
זה העסק שלי

מגוון קרמיקה ושיש

כל סוגי הקרמיקה לבית

איזור התעשייה הדרומי, קריית שמונה

במגוון קרמיקה תוכלו למצוא היצע רחב של סוגי קרמיקה ואבנים איכותיים. אריחי קרמיקה ייחודים שמיובאים מאיטליה, יעניקו לבית שלכם עיצוב מיוחד ויוקרתי. תוכלו להתרשם מסוגי הקרמיקה של מגוון קרמיקה באולם תצוגה באיזור התעשייה הדרומי בקריית שמונה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

טכניקה עובדיה

חומרי בניין ואספקה טכנית

שד' תל חי 4, קריית שמונה

טכניקה עובדיה - חומרי בניין, צבעים וכלים סניטריים. כביש ראשי שד' תל-חי 4 קריית-שמונה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

המגרש הגדול לבניה בע"מ

כלי עבודה וחומרי בניין

אזור התעשיה, קריית שמונה

המגרש הגדול לבניה בע"מ - יבוא קרמיקה, כלי עבודה וחומרי בניין. אולם תצוגה לריצוף, כלים סניטריים, ג'אקוזי, ברזל בניין, מלט, חול, צבעים, זפת, מחיצות גבס, ביוב ומכסים ועוד. אזור התעשיה מול דב מוטורס קריית-שמונה.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

אבני יסוד - מגוון פתרונות באבן טבעית

אולם תצוגה בקיבוץ יפתח

מגוון פתרונות באבן טבעית לריצוף פנים וחוץ, כולל אבני מדרך לגינה, חיפוי אבן חירבה, כורכר ובזלת. יעוץ, שיווק ומכירות. אולם התצוגה בקיבוץ יפתח.
ימים א'-ה' 09:00-18:00, יום ו' 09:00-13:00, סגור בשבת.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

קמריקה

כי זה הבית שלכם

שדה אליעזר

קמריקה - יבוא והפצה של גרניט פורצלן, קרמיקה וכלים סניטריים ממיטב המפעלים המובילים באיטליה, ספרד וגרמניה. קמריקה, כי זה הבית שלכם. מושב שדה אליעזר הגליל העליון.

זה העסק שלי

קרמיקה מילניום

קרמיקה, פורצלאן, כלים סניטריים

אזור התעשיה, הגושרים
אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 6 עסקים

אתר מידעפון מדריך העסקים של הצפון איגד עבורכם את החנויות והמקומות שמציעים מגון של אריחי קרמיקה בכל איזור הצפון על מנת שתוכלו לבחור את החנות הקרובה אליכם עם האריחים שאתם מחפשים! באיזור הצפון תוכלו למצוא אינספור חנויות ומפעלי ייצור שמציעים מגוון רחב של אריחים מקרמיקה לשימושים שונים ברחבי הבית או הגינה. בין אם אתם מעצבים מחדש את המטבח ומחפשים אריחי קרמיקה עמידים למטבח, ובין אם אתם משפצים את חדר האמבטיה ומחפשים אריחי קרמיקה לאמבטיה או אריחי קרמיקה לשירותים. באיזור הגליל העליון וקרית שמונה תוכלו להתרשם מכל סוגי הקרמיקה ב"מגוון קרמיקה" שממוקם באיזור התעשיה הדרומי בקרית שמונה. ב"מגוון קרמיקה" תוכלו להנות מאולם תצוגה מרהיב של כל אריחי הקרמיקה בעיצובים ובסגנונות השונים. ב"מגוון קרמיקה" בקרית שמונה תמצאו אריחי קרמיקה מעוצבים, אריחי קרמיקה מצוירים, אריחי קרמיקה בייבוא מאיטליה ועוד. בין אם אתם מחפשים אריחי קרמיקה לחיפוי קירות, או אריחי קרמיקה לחיפוי חדר השירותים, אריחי קרמיקה לחיפוי מקלחת ועוד. תוכלו למצוא הכל בחנות של "מגוון קרמיקה" בקרית שמונה במחירים נוחים ומשתלמים תוך קבלת שירות אישי ומקצועי לכל לקוח! אריחי קרמיקה הם הפתרון המושלם לחיפוי קירות או לריצוף רצפות הבית או הגינה. אריחי קרמיקה עמידים לאורך זמן מפני שאינם סופגים נוזלים ועמידים לחומציות ולכן הם מעולים לחיפוי במטבח ולחיפוי בחדרי שירותים ומקלחות בהם הלחות והרטיבות גבוהות. יתרון נוסף בשימוש באריחים מקרמיקה הוא שהם מאוד נוחים לניקיון, פרמטר שהוא מאוד חשוב לטווח הארוך לנוחות השימוש שלכם. ואם כל זה לא מספיק, אריחי קרמיקה הם נוחים להתקנה ולכן עבודת ההרכבה שלכם היא פשוטה ולא מסובכת. תוכלו גם לבחור איזורים סצפציפיים או נקודתיים שבהם אתם מעוניינים לשבץ אריחים לדקורציה יפה או כדי לחסום. אתר מידעפון מדריך העסקים של הצפון איגד עבורכם את החנויות והמפעלים ברחבי הצפון שבהם תוכלו להנות ממגוון רחב של אריחי קרמיקה בקריית שמונה בעיצובים שונים לנוחותכם.