אל פי מחשבים - מכירה של רחפנים ומצלמות גו פרו בקריית שמונה

צלמו צילומים מרהיבים ברחפן ותעדו חוויה בלתי נשכחת במצלמת אקסטרים בצפון

 

עובדות שלא ידעתם על הכלים שמאפשרים לכל אחד מאיתנו ליצור תצלומי וידאו מרהיבים, בגבהים מרשימים, במעמקי הים, תוך כדי צניחה או דווקא בשלט רחוק. מידעפון מאגדים עבורכם את כל מה שרציתם לדעת בנושא והפנייה לחנות מחשבים בקריית שמונה - אל פי מחשבים.

 

אל פי מחשבים רחפנים מצלמנות גו פרו


מצלמות אקסטרים – גו פרו

סקירה היסטורית של מצלמות האקסטרים, חושפת את העובדה המפתיעה שגו – פרו הפך אמנם לכינוי המשמש שם גנרי לכל מצלמות האקסטרים בשוק, אולם למעשה גו פרו הוא שם של מותג מסוים, שהיה מחלוצי הקטגוריה. את המותג, המוכר ביותר בתחום, ייסד גייס וודמן האמריקאי. מצלמות האקסטרים הראשונות, ששווקו בעשור הקודם, היו מצלמות סטילס בלבד, וכאשר הן פותחו לראשונה לכדי מצלמות וידאו, היה זה צילום קצרצר של מספר שניות בלבד. כיום, מצלמות אקסטרים מאפשרות, נוסף על צילומי וידאו בנוי דקות ארוכות, גם צילומי סטילס ברצף וצילומים עצמיים ("סלפי"). מצלמות האקסטרים עמידות מאוד בפני מים בהשוואה למצלמות אחרות, ובנוסף הן שומרות על כושר הצילום שלהן גם אל מול רוחות סוערות, טלטול וזעזועים. בזכות תכונה זו בשילוב משקלן הזעיר, הן מסוגלות לתעד צלילות, צניחות למיניהן וכמעט כל סוג של ספורט אתגרי, וזאת אף באיכות גבוהה מאוד. באחרונה פותחה גם האפשרות לשלוט במצלמות אקסטרים מרחוק, מבלי לעטות אותה או לאחוז בה, כך שהמשתמש לא חייב "להתלוות" למצלמה במסלולה. עובדה זו היא אפיון חשוב של המצלמות המודרניות, שמעניק להן מגוון רחב של שימושים נוספים ולעתים חיסכון של הסיכון לשלומו ולבטחונו של הצלם.

רחפנים 

מבחינה טכנית, רחפן הוא כלי טיס הדומה במידה מסוימת למסוק בכך שהוא בעל מדחף להבים. השליטה בתעופתו מושגת באמצעות שינוי יחס המהירויות בין הלהבים. מרשים לגלות שלכל רחפן יש לפחות 3 מנועים, וישנם אף רחפנים עם 8 מנועים. יחד עם זאת, רחפן הוא בכל זאת כלי תעופה אשר השליטה עליו ירודה בהשוואה לכלי טיס אחרים, ולעתים קשה להסתמך עליו לצורך יעדים מדויקים.

אף על פי כן, כיום, רשויות אכיפת חוק רבות ברחבי העולם עושות שימוש ברחפנים, לצורך צילומי זירות של אירועים מבצעיים או תרגילים, פיזור התקהלויות, או על מנת לסרוק במהירות מרחבים ולאתר בהם תחמושת או ממצאים משמעותיים אחרים. בתוך כך, גם בצה"ל ובמשטרת ישראל קיים שימוש ברחפנים לצרכים דומים. הרחפנים משמשים כמובן גם להטסה כתחביב, כספורט, ככלי מאתגר להעברת פריטים קטנים ממקום למקום, ולצורכי בידור.

עם הפנמת היתרונות הפרקטיים של שיטת השימוש ברחפנים לסריקת שטחים נרחבים, החל גם שימוש ברחפנים לצורך זיהוי והרחקה של מזיקים משטחים חקלאיים למשל.

על רקע יתרונות אלו, באחרונה גובר החשש בישראל ובעולם דווקא משימוש לרעה ברחפנים, למשל בצורה של שיבוש תעופתם של כלי טיס אחרים או בדרך של פגיעה בביטחון מידע, בין היתר על ידי פלישה לאתרים מסווגים. אמנם לפני מספר שנים השימוש ברחפנים הוסדר במסגרת תקנות של הרשות לתעופה אזרחית, שעסקו בכל הקשור להטסת כלי טיס בלתי מאויישים, אולם תקנות אלה לא נחשבות לאכיפות בפועל באופן אפקטיבי.

איפה רוכשים?

אם הנושא מסקרן אתכם ואתם מתעניינים ברכישת רחפן או ברכישת מצלמת אסקטרים, כדאי לדעת שאל פי מחשבים בקריית שמונה, הממוקמת במרכז המסחרי בעיר, מציעה לכל תושבי הצפון בכלל והגליל העליון בפרט, שירותי מכירה, תחזוקה והדרכה בכל הקשור לשימוש נאות במכשירים אלה. צוות חנות המחשבים, הטלפוניה והאביזרים אל פי מחשבים, ישמח לשמוע על שאיפותיכם מהמוצר ולהציע לכם את הטוב ביותר.

 

לרכישה והתייעצות צרו קשר עם אל פי מחשבים כאן

 

חנות מחשבים בקריית שמונה | מצלמות גו פרו בקריית שמונה | מחשבים בקריית שמונה

מידעפון - מדריך עסקים בצפון

 

מידעפון נוסד בשנת 1974 ונועד לשרת את תושבי קריית שמונה וישוב הגליל העליון כגון ראש פינה, חצור הגלילת ושאר הקיבוצים והמושבים באיזור הגליל העליון. מידעפון קריית שמונה הינו מדריך עסקים המרכז את כל העסקים בקריית שמונה והסביבה. באתר, תוכלו למצוא עסקים לפי שמם ולפי התחום בהם הם עוסקים, כמו כן, תוכלו למצוא עסקים בצפון לפי ישוב מסוים בגליל העליון. מידעפון מכיל את כל העסקים באיזור הגליל העליון, דואג לעדכן את פרטיהם ולהשאר מעודכן בכל רגע נתון. במידעפון תוכלו למצוא בנוסף לעסקים גם אנשים המתגוררים בקריית שמונה ובשאר ישובי הגליל העליון ובנוסף להעזר במודעות דרושים בצפון. לוח דירות להשכרה בגליל העליון למידעפון מדריך עסקים מודפס באיכות גימור מעולה ומשרת כל כל ישובי הגליל העליון. באתר מידעפון ניתן למצוא עסקים בגליל העליון. מידעפון נוהל למעלה מ-36 שנה ע"י יעקב נדב. יעקב נדב, מי מעצב העל האגדי של הצפון, הקים את המקומון מידע 8 בקריית שמונה ולאחר מכן הקים גם את מידעפון. מידעפון מקדם את הישובים בגליל העליון וביניהם: קריית שמונה, ראש פינה, חצור הגלילית, כפר בלום, חוליות, קיבוץ עמיר, שדה נחמיה, גונן, מטולה, שדה אליעזר, יסוד המעלה, קצרין, מעיין ברוך, רמת הגולן, מרום גולן, כפר יובל, משמר הירדן, מרגליות, קדרים, משגב עם, קיבוץ דן, רמות נפתלי, אילת השחר, מחניים, כפר הנשיא, אמנון, כרכום, שאר ישוב, כפר גלעדי, דפנה, קיבוץ הגושרים, גדות, ברעם, חולתה, יפתח, יראון, כפר סאלד, להבות הבשן, מלכיה, מנרה, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, צבעון, שמיר, שניר, כחל, אליפלט, בית הלל, דישון, כורזים ושאר הישובים בצפון. כמו כן, מציע מידעפון תוכניות פרסום אטרקטיביות באתר, צרו קשר עוד היום עם מידעפון וקבלו הצעת פרסום אטרקטיבית באתר העסקים של הצפון. מידעפון מדריך עסקים בצפון.