אל פי מחשבים - קנייה ותיקון טלפונים סלולריים

שוקלים להחליף את הטלפון הסלולרי?

לכולנו, מילדים ועד קשישים, כבר מזמן יש טלפון סלולרי. אבל האם כולנו בחרנו עבור עצמנו את הדגם הנכון ונדע גם לבחור את המכשיר הבא? אל פי מחשבים, חנות המחשבים המובילה בקריית שמונה, ריכזה את כל מה שתושבי הגליל העליון והאזור צריכים לדעת

 

אילו קריטריונים עיקריים כדאי לקחת בחשבון כשקונים טלפון סלולרי חדש בחנות מחשבים או בחנות טלפונים? איפה רוכשים טלפון נייד בקריית שמונה? לכל אחד מאיתנו שיקולים מעט שונים על פי צרכיו ומאפייני השימוש שלו; משתמשים שנוהגים לצבור כמות רבה של מידע כמו תמונות ומסמכים, ראוי שיקחו זאת בחשבון בעת בחירת המכשיר. משתמשים שנוהגים לעשות שימוש רב ביישומים שצורכים תשומות סוללה רבות, למשל, או משתמשים ביישומים רבים במקביל, הם בעלי צרכים טכניים אחרים שכדאי להתחשב בהם. גם אם אתם עושים שימוש בסיסי למדי בטלפון סלולרי שלכם ובעיקר מבצעים שיחות טלפון, כדאי שתבחרו מכשיר תואם. אל פי מחשבים סיכמה עבורכם את כללי האצבע העיקריים;


  • רמת המעבד – מבלי לפרט אודות ההיבטים הטכניים, כדאי לדעת שככל שהמעבד יהיה מתקדם וחזק יותר, הוא יתבטא בטלפון סלולרי  חזק יותר שמסוגל לעמוד בעומס דרישות. אם אתם נוהגים להתקין על הסמארטפון יישומים רבים, להפעיל משחקים אינטראקטיביים ובעיקר אם אתם נוהגים להשתמש בהם במקביל, התייעצו עם איש המכירות ובקשו מכשיר עם מעבד מתאים.

 

  • היקף זיכרון – בחירה במכשיר עם נפח זיכרון נרחב, תאפשר לטלפון הנייד שלכם להכיל יותר מידע על כל סוגיו; אפליקציות, תמונות, סרטונים, קבצים שונים, ופרטי מידע אחרים. לכן, אם אתם משתמשים "כבדים" (רבים מאיתנו כאלה כיום), כדאי שתבחרו במכשיר עם שטח אחסון רחב, ותמנעו, או לכל הפחות תדחו, את התופעות המאפיינות מחסור בזיכרון: מכשיר איטי, עם זמן תגובה ארוך וקושי להשלים תהליכים, אשר מסרב להכיל עוד יישומים, צילומים, ופריטים אחרים שעשויים להיות חשובים ולאלץ אתכם לעסוק במחיקה וניקוי שוב ושוב.

 

  • גודל המסך – בהקשר זה, המשתמשים נחלקים לשתי קבוצות עיקריות; אם אתם נוהגים לצפות לעתים קרובות בסרטים וסרטונים, או אם אתם משחקים או גולשים הרבה ברשת, מוטב שתבחרו במסך גדול יחסית, עם תצוגה נוחה לעין וברורה. לעומת זאת, אם אתם בעיקר מבצעים שיחות טלפון ומתכתבים במסרונים, העדיפו מסך קטן, נוח וקל יותר לאחיזה, אשר מכביד פחות על כף היד.

 

  • מערכת ההפעלה – זו אולי הסוגיה העיקרית שמעסיקה את המתלבטים בין מכשירי הטלפונים הניידים השונים. ישנן מערכות הפעלה שונות, דוגמת אנדרואיד (שפותחה כסטארט אפ ומאוחר יותר נרכשה על ידי גוגל המחזיקה בה עד היום), ו – iOS  של אפל (המפעילה את מכשירי האייפון), ומערכות הפעלה נוספות. לכל מערכת תכונות ומאפיינים משלה, וניתן לומר שכל אחת מתאימה להעדפות שונות של הלקוח. מביני דבר, ובכלל זאת איש מכירות מיומן, יוכלו להתאים לכם מערכת הפעלה אופטימלית על פי העדפותיכם. אגב, לא כל מערכת הפעלה ניתנת לשימוש בישראל ולכן לפני שתרכשו מכשיר בחו"ל או תזמינו מהאינטרנט, בדקו שמערכת ההפעלה רלוונטית.

 

  • מצלמה – למרות שיפור כללי מתמיד בכל המצלמות בסמארטפונים, יש עדיין הבדלים גדולים בין מכשיר למכשיר בהיבט זה. אם אתם בעלי חשבון אינסטגרם פעיל, צלמים חובבים או סומכים על הטלפון הסלולרי כאמצעי תיעוד, בחרו באחד המכשירים המצוידים במצלמות הטובות יותר.

 

  • איפה רוכשים? אם אתם תושבי הצפון בכלל והגליל העליון בפרט, כדאי לדעת שאל פי מחשבים, היא חנות מחשבים בקריית שמונה, השוכנת במרכז המסחרי בעיר. בחנות אנשי צוות מקצועיים שישמחו לייעץ לכם באיזה מכשיר לבחור, על פי העדפותיכם ומנהגיכם.

צרו קשר עם חנויות החשבים המובילות בקריית שמונה כאן > 

 

 

חנויות מחשבים בקריית שמונה | מחשבים בקריית שמונה | טכנאי מחשבים בקריית שמונה


מידעפון - מדריך עסקים בצפון

 

מידעפון נוסד בשנת 1974 ונועד לשרת את תושבי קריית שמונה וישוב הגליל העליון כגון ראש פינה, חצור הגלילת ושאר הקיבוצים והמושבים באיזור הגליל העליון. מידעפון קריית שמונה הינו מדריך עסקים המרכז את כל העסקים בקריית שמונה והסביבה. באתר, תוכלו למצוא עסקים לפי שמם ולפי התחום בהם הם עוסקים, כמו כן, תוכלו למצוא עסקים בצפון לפי ישוב מסוים בגליל העליון. מידעפון מכיל את כל העסקים באיזור הגליל העליון, דואג לעדכן את פרטיהם ולהשאר מעודכן בכל רגע נתון. במידעפון תוכלו למצוא בנוסף לעסקים גם אנשים המתגוררים בקריית שמונה ובשאר ישובי הגליל העליון ובנוסף להעזר במודעות דרושים בצפון. לוח דירות להשכרה בגליל העליון למידעפון מדריך עסקים מודפס באיכות גימור מעולה ומשרת כל כל ישובי הגליל העליון. באתר מידעפון ניתן למצוא עסקים בגליל העליון. מידעפון נוהל למעלה מ-36 שנה ע"י יעקב נדב. יעקב נדב, מי מעצב העל האגדי של הצפון, הקים את המקומון מידע 8 בקריית שמונה ולאחר מכן הקים גם את מידעפון. מידעפון מקדם את הישובים בגליל העליון וביניהם: קריית שמונה, ראש פינה, חצור הגלילית, כפר בלום, חוליות, קיבוץ עמיר, שדה נחמיה, גונן, מטולה, שדה אליעזר, יסוד המעלה, קצרין, מעיין ברוך, רמת הגולן, מרום גולן, כפר יובל, משמר הירדן, מרגליות, קדרים, משגב עם, קיבוץ דן, רמות נפתלי, אילת השחר, מחניים, כפר הנשיא, אמנון, כרכום, שאר ישוב, כפר גלעדי, דפנה, קיבוץ הגושרים, גדות, ברעם, חולתה, יפתח, יראון, כפר סאלד, להבות הבשן, מלכיה, מנרה, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, צבעון, שמיר, שניר, כחל, אליפלט, בית הלל, דישון, כורזים ושאר הישובים בצפון. כמו כן, מציע מידעפון תוכניות פרסום אטרקטיביות באתר, צרו קשר עוד היום עם מידעפון וקבלו הצעת פרסום אטרקטיבית באתר העסקים של הצפון. מידעפון מדריך עסקים בצפון.