אל פי מחשבים - התקנת מצלמות אבטחה בקריית שמונה

 

 

אל-פי-מחשבים-מצלמות-אבטחה-קריית-שמונה

 

אל פי מחשבים מציעה מגוון רחב של מצלמות אבטחה מקצועיות לבית ולמשרד. אל פי מחשבים הינה חנות המחשבים בקריית שמונה ובגליל העליון המציעה מגוון רחב של אביזרים למחשב כגון מסכי מחשב ברזולוציות גבוהות וגדלים שונים, ראוטרים מקצועיים לעסקים, אוזניות איכותיות, כונני אחסון ניידים ועוד. אל פי מחשבים בקריית שמונה תבוא ותתקין אצלכם מצלמות אבטחה שיוכלו לשדר את צילום הווידאו ישירות למכשיר הנייד שלכם או למחשב האישי - דבר שיתן לכם שליטה מלאה במה שקורה אצלכם בעסק אחרי שעות העבודה או בביתיכם בזמן שאתם מחוצה לו. 

 

למה צריך מצלמת אבטחה בבית?

כאמור לא חסרים גניבות בבתים פרטיים בקריית שמונה ועל מנת להרתיע גנבים מצלמת אבטחה היא חלק חשוב ביותר להרחקת גנבים ופורצים לבתים ועסקים. במקרה וביתיכם או העסק שלכם, נפרץ ולא היתה לכם מצלמה שתתפוס את הפורצים, יהיה קשה להוכיח מי פרץ אליכם. מצלמות האבטחה של אל פי יתפסו כל מי שיקלע לזווית הצילום של המצלמות בין אם זה ביום או בלילה.

 

סוגי מצלמות אבטחה:

מצלמות אבטחה מגיעות בכמה רמות, בין אם מדובר במצלמות הממוקמות בתוך הבית, או מצלמות אבטחה שימוקמו בחוץ או מצלמות שיוכלו לעבוד באמצעות אינפרא אדום ויצלמו צילום לילה באיכות מעולה. מצלמות האבטחה באות במגוון דגמים ומחירים משתנים. חשוב להבין איזו מצלמה מתאימה לכם ולא מומלץ לרכוש מצלמה בלי לדבר עם בעל מקצוע. באל פי מחשבים ימליצו לכם על מצלמות אבטחה איכותיות שיתאימו במיוחד לצרכים שלכם.

 

צרו קשר עם אל פי מחשבים כאן

או התקשרו: 0723954615

תגידו שהגעתם מאתר מידעפון :)

 

אל פי מחשבים - התקנת מצלמות אבטחה בקריית

 

אל פי מחשבים | חנות מחשבים בקריית שמונה | מחשבים בקרית שמונה

מידעפון - מדריך עסקים בצפון

 

מידעפון נוסד בשנת 1974 ונועד לשרת את תושבי קריית שמונה וישוב הגליל העליון כגון ראש פינה, חצור הגלילת ושאר הקיבוצים והמושבים באיזור הגליל העליון. מידעפון קריית שמונה הינו מדריך עסקים המרכז את כל העסקים בקריית שמונה והסביבה. באתר, תוכלו למצוא עסקים לפי שמם ולפי התחום בהם הם עוסקים, כמו כן, תוכלו למצוא עסקים בצפון לפי ישוב מסוים בגליל העליון. מידעפון מכיל את כל העסקים באיזור הגליל העליון, דואג לעדכן את פרטיהם ולהשאר מעודכן בכל רגע נתון. במידעפון תוכלו למצוא בנוסף לעסקים גם אנשים המתגוררים בקריית שמונה ובשאר ישובי הגליל העליון ובנוסף להעזר במודעות דרושים בצפון. לוח דירות להשכרה בגליל העליון למידעפון מדריך עסקים מודפס באיכות גימור מעולה ומשרת כל כל ישובי הגליל העליון. באתר מידעפון ניתן למצוא עסקים בגליל העליון. מידעפון נוהל למעלה מ-36 שנה ע"י יעקב נדב. יעקב נדב, מי מעצב העל האגדי של הצפון, הקים את המקומון מידע 8 בקריית שמונה ולאחר מכן הקים גם את מידעפון. מידעפון מקדם את הישובים בגליל העליון וביניהם: קריית שמונה, ראש פינה, חצור הגלילית, כפר בלום, חוליות, קיבוץ עמיר, שדה נחמיה, גונן, מטולה, שדה אליעזר, יסוד המעלה, קצרין, מעיין ברוך, רמת הגולן, מרום גולן, כפר יובל, משמר הירדן, מרגליות, קדרים, משגב עם, קיבוץ דן, רמות נפתלי, אילת השחר, מחניים, כפר הנשיא, אמנון, כרכום, שאר ישוב, כפר גלעדי, דפנה, קיבוץ הגושרים, גדות, ברעם, חולתה, יפתח, יראון, כפר סאלד, להבות הבשן, מלכיה, מנרה, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, צבעון, שמיר, שניר, כחל, אליפלט, בית הלל, דישון, כורזים ושאר הישובים בצפון. כמו כן, מציע מידעפון תוכניות פרסום אטרקטיביות באתר, צרו קשר עוד היום עם מידעפון וקבלו הצעת פרסום אטרקטיבית באתר העסקים של הצפון. מידעפון מדריך עסקים בצפון.