אל פי מחשבים - אביזרים למחשב וגדג׳טים

אביזרים למחשב? אל תתפשרו


אביזרים למחשב הם פריטים הכרחיים להשלמת הפונקציונליות של המחשב שלכם, ולא כולם מצורפים למחשב עם רכישתו. את חלקם יש לרכוש בנפרד או להחליף מדי פעם עקב אבדן או בלאי, ורצוי לעשות זאת נכון. מחפשים אביזרים למחשב בצפון? יש לנו גם המלצה


אנו באל פי מחשבים יודעים היטב שהגלישה באינטרנט היא שימוש עיקרי בכל מחשב בימינו ומשכך, טבעי שאחד האביזרים הבסיסיים למחשב הוא הראוטר (נתב); הנתב מכוון את הנתונים הזורמים באינטרנט למקומם הנכון, כמעין שוטר תנועה. בנוסף הוא מאפשר להקים רשת פנימית בבית או במשרד, אף ללא רשת האינטרנט הכללית. הנתב מאפשר להגן על הרשת הפנימית מגורמים זדוניים חיצוניים.  ברשת האינטרנט, אנשים שונים עושים שימושים שונים, ולא כולם משחקים במשחקי מחשב, אולם עבור מי מביניכם שכן נהנים לעשות זאת, בהחלט מומלץ להכיר את תחום האביזרים לגיימרים; גולשים שנוהגים לשחק נגד המחשב או נגד אחרים במשחקי רשת, זקוקים לעתים לאביזרים מיוחדים כדי להתאים את המחשב למשימה וכן על מנת לטייב את חוויית המשחק ואת הביצועים. ביתר היתר נדרשים כרטיס קול, כרטיס גרפי, מקלדות עמידות ונוחות, ציוד שמע ועוד.


בין אם השימוש שלכם במחשב הוא משרדי וכולל בעיקר ניתוח נתונים והדפסות, ובין אם אתם אנשי רשתות חברתיות, סרטונים, שופינג, או דווקא משחקים, האביזר הראשון שישמש אתכם נוסף על המחשב עצמו, הוא העכבר. עכבר הוא מוצר בפני עצמו, וחשוב לדעת שיש לו חשיבות רבה לבריאות היד, במיוחד עבור מי שמשתמש במחשב במשך שעות מדי יום. לכן חשוב לבחור עכבר מתאים וגם פד נכון, שכולל מסעד לפרק כף היד. רוב העכברים כיום הם עכברים אלחוטיים ומתקשרים עם המחשב באמצעות צ'יפ אלחוטי שמוחדר אל פתח ה – USB, אולם ניתן להשיג גם עכברים חוטיים למעדיפים את הדרך הוותיקה.


אביזר שימושי נוסף שכדאי להכיר הוא למשל כונן אחסון, אשר יש לו בהחלט ערך ותועלת רבה בהיותו מסוגל להוסיף מקום אחסון רב על זיכרון ה – RAM. בהקשר זה נציין כי למרות יתרונות הכונן, לא רצוי להסתמך עליו בכל הקשור למהירות התגובה והתפקוד של המחשב. אם אתם דווקא משתייכים לאלו שמעדיפים לשמור עותקים פיסיים ("הארד קופי") של המסמכים שלכם, אתם זקוקים כמובן למדפסת. אף שקיימות כבר מזמן מדפסות לייזר, המדפסת הביתית המועדפת היא עדיין מדפסת דיו. כאשר בוחרים מדפסת ביתית, כדאי לבחון את עלויות המתכלים הכרוכים באחזקתה (בעיקר דיו וראשי דיו), ולא רק את עלות המדפסת עצמה. כדאי לשקול אם אתם זקוקים גם לסורק ולפקס, ואם כן, לבחור במכשיר משולב.


בנוגע לכאבלים למחשב, החשובים הם בעיקר כאבל USB המשמש למשל לחיבור טלפון נייד לצורך הטענה או העברת נתונים, כאבל HDMI המשמש לחבר את המחשב למסך טלוויזיה, וכמובן כאבל המטען של המחשב. כיוון שמטענים למחשב עלולים להינזק ולהתבלות, ולהשבית את המחשב כליל במקרה של תקלה, כדאי לבדוק מראש מה משך האחריות למחשב ולמטען יחדיו.


אז איפה רוכשים אביזרים למחשב?

 

 האביזרים המתחברים למחשב בהחלט עלולים להזיק לו אם הם אינם איכותיים מספיק או שאינם מתאימים לו, ועל כן בהחלט מומלץ להיוועץ באיש מקצוע. אם אתם תושבי הצפון או הגליל העליון, כדאי לדעת שאל פי מחשבים היא חנות מחשבים בקריית שמונה המספקת יעוץ, מכירה והתקנה של  אביזרי מחשב מכל הסוגים, וכן שירותי מכירת מחשבים, טלפונים ותיקונים. הצוות המקצועי של אל פי מחשבים ישמח לאבזר אתכם במוצרים המתאימים והאיכותיים ביותר.

 

לכל רשימת חנויות המחשבים בקריית שמונה בקרו בעמוד הבא > 

 

מחשבים בקריית שמונה | טכנאי מחשבים בקריית שמונה | חנות מחשבים בקריית שמונה

מידעפון - מדריך עסקים בצפון

 

מידעפון נוסד בשנת 1974 ונועד לשרת את תושבי קריית שמונה וישוב הגליל העליון כגון ראש פינה, חצור הגלילת ושאר הקיבוצים והמושבים באיזור הגליל העליון. מידעפון קריית שמונה הינו מדריך עסקים המרכז את כל העסקים בקריית שמונה והסביבה. באתר, תוכלו למצוא עסקים לפי שמם ולפי התחום בהם הם עוסקים, כמו כן, תוכלו למצוא עסקים בצפון לפי ישוב מסוים בגליל העליון. מידעפון מכיל את כל העסקים באיזור הגליל העליון, דואג לעדכן את פרטיהם ולהשאר מעודכן בכל רגע נתון. במידעפון תוכלו למצוא בנוסף לעסקים גם אנשים המתגוררים בקריית שמונה ובשאר ישובי הגליל העליון ובנוסף להעזר במודעות דרושים בצפון. לוח דירות להשכרה בגליל העליון למידעפון מדריך עסקים מודפס באיכות גימור מעולה ומשרת כל כל ישובי הגליל העליון. באתר מידעפון ניתן למצוא עסקים בגליל העליון. מידעפון נוהל למעלה מ-36 שנה ע"י יעקב נדב. יעקב נדב, מי מעצב העל האגדי של הצפון, הקים את המקומון מידע 8 בקריית שמונה ולאחר מכן הקים גם את מידעפון. מידעפון מקדם את הישובים בגליל העליון וביניהם: קריית שמונה, ראש פינה, חצור הגלילית, כפר בלום, חוליות, קיבוץ עמיר, שדה נחמיה, גונן, מטולה, שדה אליעזר, יסוד המעלה, קצרין, מעיין ברוך, רמת הגולן, מרום גולן, כפר יובל, משמר הירדן, מרגליות, קדרים, משגב עם, קיבוץ דן, רמות נפתלי, אילת השחר, מחניים, כפר הנשיא, אמנון, כרכום, שאר ישוב, כפר גלעדי, דפנה, קיבוץ הגושרים, גדות, ברעם, חולתה, יפתח, יראון, כפר סאלד, להבות הבשן, מלכיה, מנרה, נאות מרדכי, סאסא, עמיעד, צבעון, שמיר, שניר, כחל, אליפלט, בית הלל, דישון, כורזים ושאר הישובים בצפון. כמו כן, מציע מידעפון תוכניות פרסום אטרקטיביות באתר, צרו קשר עוד היום עם מידעפון וקבלו הצעת פרסום אטרקטיבית באתר העסקים של הצפון. מידעפון מדריך עסקים בצפון.