אחזקת גינות

לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 8 עסקים
זה העסק שלי

אגדת דשא - ראובן סער

גינות הן הטבע שלנו

קריית שמונה

אגדת דשא - גינות הן הטבע שלנו. תכנון, עיצוב, הקמה ואחזקת גינות פרטיות וציבוריות, דקים, פרגולות, ריהוט גן.

זה העסק שלי

גנן בגן

אחזקה ושיפוץ גינות

שדה נחמיה

אשר קן - גנן בגן.

הקמת גינות ואחזקת גינות.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

אילן - משתלה ומרכז גינון בשדה אליעזר

הכל לחקלאי ולגן

שדה אליעזר

אילן - משתלה ומרכז גינון בשדה אליעזר, בריכות נוי, תאורת גן, משתלה, אבני מדרך, חיפוי קרקע, מערכות השקיה, כלי עבודה, ציוד קמפינג, אביזרי נוי ומתנות, כדים, עציצים ועוד.... שעות פתיחה: א-ה 9.00-18.00 - יום שישי 9.00-15.00. בשבת סגור.

זה העסק שלי

שלמור - יעקב מוסרי

אינסטלציה, חיטוי מערכות מים, הדברת מזיקים, גילוי אש

שד' תל-חי 258/5, קריית שמונה

יעקב מוסרי-אינסטלטור, מדביר מוסמך, מטפל בחיטוי ושטיפת מערכות מים. גילוי אש, שיפוצים כלליים ותחזוקה כללית. מחיצות גבס, עבודות צבע, איטום גגות, התקנת מרזבים, תיקוני רשתות ותריסים, צנרת מים וביוב, פתיחת סתימות, דלתות, מנעולים, נגרות כללית והרכבת

ארונות. עבודה מקצועית ומחירים נוחים.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

ב.מ. אדריכלות נוף

בעז הנדסאי אדריכלות נוף

קריית שמונה

בעז מירן הנדסאי אדריכלות נוף, תכנון גינות פרטיות וגנים ציבוריים, הקמת גינות, גינון במיכלים וגינות גג, ״גוזם מומחה״

מבצע סקרי עצים, העתרת עצים בוגרים,

פיקוח ויעוץ מקצועי.

זה העסק שלי

מקום ירוק - הקמת גינות

הקמה, עיצוב, אחזקה ופינוי פסולת

להבות הבשן

מקום ירוק - הקמה, עיצוב ואחזקת גינות, גיזום ופינוי פסולת. ניר קיבוץ להבות הבשן גליל עליון.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

גיל פיתוח וגינון

נסיון ומוניטין מאז 1987

שדה אליעזר

גיל פיתוח וגינון, פיתוח סביבתי, יעוץ ותכנון, שיקום ואחזקת גינות, עיצוב צמחיה, אספקת צמחים ועצים, מערכות השקיה, אספקה ושירות לכל הנדרש לגן. מושב שדה אליעזר בגליל העליון.

אתר אינטרנט שלח דואר דף פייסבוק
זה העסק שלי

גביש - תכנון נוף

אדריכלות נוף, עיצוב, ביצוע גנים

גביש - תכנון נוף.

אדריכלות | עיצוב | ביצוע גנים.

 

 

בקרו אותנו באתר


לדף הבא
1
לדף הקודם
נמצאו 8 עסקים

אחזקת גינות בצפון
באיזור הצפון יש אין ספור גינות, רובן מושקעות מאוד. אך מישהו צריך לתחזק את הגינות הללו... לשם כך קמו לא מעט חברות לאחזקת גינות הפועלות באיזור הצפון וניתן למצוא מידע מהימן עליהן באמצעות מידעפון - מדריך העסקים והתושבים של הצפון. כל מי שגר באיזור הצפון (בישובי הגליל העליון, קריית-שמונה, ראש-פינה, חצור הגלילית ועוד), ויש לו גינה בבית, כדאי מאוד שייצור קשר עם חברה לאחזקת גינות איכותית ובעלת ותק ומוניטין. גם מוסדות ציבור וארגונים גדולים שיש להם גינות זקוקים לשירותים של חברות לאחזקת גינות. עוד על חברות לאחזקת גינות בצפון בכתבה הבאה.

מה עושות חברות אחזקת גינות בצפון?
ניתן למצוא לא מעט חברות לאחזקת גינות באיזור הצפון, באמצעות מידעפון, למשל - אילן משתלה ומרכז גינון וכן גיל פיתוח וגינון בשדה אליעזר, גנן בגן אחזקה ושיפוץ גינות, אגדת דשא - ראובן סער, מקום ירוק בניהולו של ניר מלהבות הבשן, גביש אדריכל נוף, חלום בגן של אושרי אסולין, קרני גן - תיקון מכירה והשכרת ציוד לגן, שטילמן רמי - מכירה והשכרה לציוד גינון ממונע, משתלת כפר גלעדי, שלמור-יעקב מוסרי ועוד. החברות הללו (וגם חברות אחרות), יוכלו לספק עבור הגינה שלכם את כל הדרוש מבחינת אחזקתה. זה כולל טיפוח הגינה, השקיית הגינה, גיזום העצים או השתילים, רכישת פרחים וצמחים חדשים, ובאופן כללי - הפיכת הגינה ליפה ומטופחת ככל האפשר. התפקיד המרכזי של חברות לאחזקת גינות הוא למעשה לשמור כל הזמן שהגינה תהיה מתוחזקת בצורה הטובה ביותר, מכל בחינה אפשרית. זוהי משימה חשובה מאוד ולכן חשוב לבחור בקפידה את החברה לאחזקת גינות שתטפל בגינה שלכם, במיוחד באיזור ירוק ויפה כמו איזור הצפון.

כיצד בוחרים חברה לאחזקת גינות בצפון?
בכל איזור הצפון יש אלפי גינות - באיזור הגליל העליון, באיזור הגליל התחתון, ברמת הגולן, באיזור הכנרת וגם בערים גדולות ומתועשות יש גינות רבות. שמירה על הגינות הללו היא קריטית לשמירת האווירה הייחודית שיש בצפון. לכן, חשוב לבצע סקר שוק מקיף לפני שבוחרים חברה שתתחזק את הגינה שלכם. סקר השוק נועד גם לצורך השוואת מחירים וגם על מנת לקבל כמה שיותר הצעות ואופציות מגוונות לאחזקת הגינה שלכם. ניתן בהחלט להיעזר במידעפון (מדריך העסקים והתושבים של הצפון), על מנת לאתר חברות העוסקות באחזקת גינות באיזור הגליל.